Blisko ludzi"Jestem Amelka i szukam chłopaka'". 11–latka wrzuciła do morza list w butelce

"Jestem Amelka i szukam chłopaka'". 11–latka wrzuciła do morza list w butelce

"Jestem Amelka i szukam chłopaka'". 11–latka wrzuciła do morza list w butelce
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Dominika Czerniszewska

05.09.2018 14:55, aktual.: 06.09.2018 08:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dusza romantyczki. Jedenastoletnia dziewczynka szuka miłości. Po kilku dniach dostała odpowiedź na list. Historia Amelki mogłaby posłużyć za świetny scenariusz filmowy.

Amelia na co dzień mieszka w Chełmie. Z Gazety.pl dowiadujemy się, że jeszcze przed wyjazdem na wakacje napisała długi list, ozdobiony własnoręcznymi rysunkami. Po czym zapakowała go do butelki po occie.

Dziewczynka tegoroczne wakacje spędzała z rodziną we Władysławowie. Na wyjazd zabrała ze sobą list w butelce i w tajemnicy przed rodzicami wrzuciła go do morza.

Jedenastolatka na niebieskiej kartce napisała: "Mam 10 lat, 29 sierpnia zacznę 11 lat. Ja jestem Amelia, miałam chłopaka lecz, już nie mam. W sumie zerwaliśmy w tym samym czasie i szukam chłopaka. Lubię rysować, ładnie się ubierać i robić zdjęcia. Lubię mieć wszystko uporządkowane, kolorowe i ładne. Dobrze się uczę, lecz nie jestem kujonką. I mieszkam w Chełmie!".

Butelka nie dryfowała długo. W Jastrzębiej Górze wyłowili ją turyści z Torunia. Odbiorcy jednak nie mogli spełnić marzenia dziewczynki związanego ze znalezieniem chłopaka. Postanowili, że w inny sposób odpowiedzą na list. Wysłali Amelce wiadomość i paczkę w której znajdował się butelka. Do pudełka trafiły jeszcze zdjęcia odbiorców oraz toruńskie pierniki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także