Najgorszy dzień tygodnia na przyjście na świat. Wtedy rodzą się leniwi

Osoby urodzone w niedzielę są leniwe
Osoby urodzone w niedzielę są leniwe
Źródło zdjęć: © Getty Images

28.01.2024 15:49, aktual.: 28.01.2024 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy uważają, że równie ważny jak znak zodiaku jest dzień tygodnia, w którym ktoś się urodził. Podobno on również może dobrze lub źle wróżyć na przyszłość. Najgorsze cechy przypisuje się ludziom urodzonym w niedzielę.

W tradycji ezoterycznej wróżyć można praktycznie ze wszystkiego. Dla przesądnych osób bardzo ważny jest dzień urodzenia. Nie tylko w sensie daty, ale również dnia tygodnia – bo kto chciałby się urodzić np. w piątek trzynastego? Z każdym dniem łączą się inne cechy charakteru i predyspozycje, które z czasem zaczną ujawniać się u dziecka urodzonego we wtorek czy w sobotę. Zgodnie z wierzeniami, najgorzej mają dzieci urodzone w niedzielę.

Niedziela to dzień wolny, więc nic się nie chce robić

Ludowe przekonanie mówi o tym, że w niedziele rodzą się dzieci leniwe. To w końcu dzień wolny od pracy, więc to poczucie niedzielnego rozleniwienia ma przeniknąć do ich świadomości na zawsze.

Ludzie, którzy urodzili się w niedziele, żyją jakby na wiecznych wakacji. Nigdy się nie spieszą, więc zawsze się spóźniają. Mają lekkie podejście do obowiązków, bo uważają, że na wszystko mają dość czasu – i ewentualnie zawsze mogą nadrobić w weekend (czego później nie robią).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dzieci z niedzieli mają problem z planowaniem

Czas zdaje się przeciekać im przez palce, a i tak często spędzają go bezproduktywnie. Osoby urodzone w niedziele mają duże problemy z planowaniem swoich czynności. Pracują raczej zrywami, gdy mają wenę i ochotę. Pewnie nie bez znaczenia jest fakt, że dzieci niedzieli często są wyjątkowo kreatywne. Szukają sposobów wyrażania siebie i własnych uczuć, dlatego często bujają w obłokach. Zainteresowania pochłaniają je bardziej niż obowiązki, więc dobrze jeśli w późniejszym życiu zawodowo zajmują się czymś, co lubią.

Urodzeni w niedziele znajdują się pod opieką Słońca

Zgodnie z zasadami ezoteryki i astrologii niedziela to dzień poświęcony Słońcu, które łączy się bezpośrednio z siłą witalną, ekspresywnością, indywidualizmem i ambicją. W związku z tym osoby urodzone tego dnia wciąż mogą mieć nadzieje na lepsze. Jeśli się skupią, mają szansę zajść daleko. Noszą w sobie dość ambicji, pewności siebie i wewnętrznej siły. Muszą tylko działać bardziej metodycznie, aby osiągnąć sukces. Chyba że wcale nie chcą i wolą egzystować powoli i leniwie. Życie to przecież sztuka wyboru.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także