ycipk-xxfad3

Jeszcze na początku roku żyli osobno. Mateusz Król i Laura Breszka znów są parą

Mateusz Król jest najbardziej znany ze swojego występu w "Koronie królów". Niestety, serial nie otrzymał dobrych recenzji. Mocno się to odbiło nie tylko na karierze aktora, ale także na jego życiu prywatnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygląda na to, że pomimo dzielących ich różnic, parze udało się dogadać
Wygląda na to, że pomimo dzielących ich różnic, parze udało się dogadać (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-xxfad3

"Korona królów"

- Mateusz nie mógł sobie poradzić z przykrymi komentarzami osób ze świata filmowego po zagraniu w "Koronie królów" - przyznaje w rozmowie z "Faktem" jeden z informatorów. - Do tego jego telefon z kolejnymi propozycjami zawodowymi przestał dzwonić. Zamknął się bardzo w sobie. A Laura to dusza towarzystwa. Nie mogli się dogadać, bo on się izolował.

ycipk-xxfad3

Mateusz Król i Laura Breszka są razem

Wygląda na to, że pomimo dzielących ich różnic, parze udało się dogadać. Choć ich związek został wystawiony na ciężką próbę, Laura i Mateusz wrócili do siebie na stałe.

- Różnie między nami bywało, ale znowu jest dobrze i jesteśmy razem - przyznaje w rozmowie z tą samą gazetą Laura Breszka.

ycipk-xxfad3

Telewizyjna para

Mateusz Król w „Koronie królów” wcielał się w rolę Kazimierza III Wielkiego. W lipcu 2018 roku postanowił odejść z serialu. Laura Breszka z kolei występowała w programie SNL Polska, gdzie zajmowała się skeczami i za satyrycznym panelem Weekend Update.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

ycipk-xxfad3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-xxfad3

ycipk-xxfad3
ycipk-xxfad3