GwiazdyJill Biden pojawi się na okładce amerykańskiego Vogue'a. Już w sierpniu

Jill Biden pojawi się na okładce amerykańskiego Vogue'a. Już w sierpniu

Prezydent USA Joe Biden, z żoną Jill Biden
Prezydent USA Joe Biden, z żoną Jill Biden
Źródło zdjęć: © Getty Images

29.06.2021 17:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza Dama Ameryki Jill Biden pojawi się w sierpniowym numerze amerykańskiego Vogue'a, który trafi do sprzedaży 20 lipca.

Jill Biden, pozując do zdjęć w Białym Domu, miała na sobie granatową kwiecistą sukienkę od Oscara de la Renty. Pozowała oparta o balkon z widokiem na South Lawn. Zdjęcia wykonała fotografka Annie Leibovitz.

Rozmowa, która ukarze się w Vogue

Do sesji dołączony będzie tekst, w którym Biden opowiada pisarzowi Jonathanowi Van Meter m.in. o tym, jak przeciążona jest inicjatywami, którymi chce się zająć podczas swojej kadencji.

- Kiedy zostałam Drugą Damą [podczas kadencji Baracka Obamy - przyp. red.] – było tak wiele rzeczy, które chciałam zrobić – zawsze mówiłam: "Nigdy nie zmarnuję tej możliwości" – wspomina Biden. - […] A teraz mam większą platformę i codziennie czuję, jakbym musiała z czegoś rezygnować. Z czego chciałabym zrezygnować? Z niczego – powiedziała Biden.

Biden w rozmowie z Vogue mówi, jak bardzo nastrój narodu zmienił się od czasu objęcia urzędu prezydenta przez Joe Bidena, jej męża.

- Podczas kampanii czułam ogromny niepokój. Ludzie byli przestraszeni. Kiedy teraz podróżuję po kraju, czuję, że ludzie mogą znowu oddychać – mówi Pierwsza Dama Ameryki i dodaje: - Myślę, że to jest jeden z powodów, dla których Joe został wybrany. Ludzie chcieli, żeby ktoś przyszedł i uzdrowił ten naród, nie tylko z pandemii, co, jak sądzę, zrobił Joe, przeprowadzając szczepienia. Jest po prostu spokojniejszym prezydentem. Obniża temperaturę – powiedziała Jill.

Tylko Melania Trump nie miała sesji do Vogue

Umieszczanie zdjęcia Pierwszej Damy na okładce Vogue jest amerykańską tradycją wydawniczą. Prawie każda współczesna Pierwsza Dama została sfotografowana dla magazynu. Wyjątkiem była Melania Trump.

W mediach pojawiały się sprzeczne informacje co do tego, czy to Melania Trump nie wyraziła zgody, czy może redaktor naczelna Vogue’a Anna Wintour nie chciała Melanii na okładce.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także