Blisko ludziJoanna Jabłczyńska na okładce francuskiego czasopisma. Fotografka nie kryje zachwytu

Joanna Jabłczyńska na okładce francuskiego czasopisma. Fotografka nie kryje zachwytu

Joanna Jabłczyńska nie kryje radości z okładkowej sesji
Joanna Jabłczyńska nie kryje radości z okładkowej sesji

02.08.2022 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Jabłczyńska została gwiazdą okładki "Malvie" - francuskiego magazynu kobiecego o modzie i urodzie. Aktorka zapozowała przed obiektywem Teresy Falkowskiej w różowej sukni projektu Violi Piekut. Trzeba przyznać, że panie wykonały kawał dobre roboty!

Joanna Jabłczyńska pojawi się na okładce francuskiego magazynu modowego "Malvie". Sesja z udziałem polskie aktorki została zatytułowana "Lady in Pink" (Kobieta w różu - przyp. red.). Międzynarodowym sukcesem zdążyła już pochwalić się szczęśliwa pani fotograf Teresa Falkowska.

Joanna Jabłczyńska w pięknej sesji dla francuskiego magazynu

O całym przedsięwzięciu poinformowała na Instagramie fotografka, która przeprowadziła sesję. Joanna Jabłczyńska zaprezentowała się w romantycznej odsłonie, zakładając do zdjęć różową kreację projektu znanej polskiej artystki Violi Piekut.

"Muszę się koniecznie pochwalić, bo po prostu jestem szczęśliwa. Publikacja zagraniczna i to, o czym nawet nie marzyłam… Okładka! Dziękuję z całego serca Joannie Jabłczyńskiej za zaangażowanie i profesjonalizm na 200 procent, współpraca z tobą to mega przyjemność, mogłabym tworzyć z tobą kolejne sesje bez końca" - napisała niekryjąca radości Teresa Falkowska.

Wpis został udostępniony przez samą aktorkę, która również cieszy się z tej współpracy. Z pewnością praca nad okładkową sesją była wspaniałą przygodą.

"Pięknie! Nie przestaje się zachwycać";

"Ale pięknie, gratulacje!";

"Pasuje ci mega ten francuski look i zdjęcia śliczne" - zachwycają się fani aktorki w komentarzach.

Joanna Jabłczyńska ceni projekty Violi Piekut

Aktorka nie tak dawno pojawiła się na imprezie u polskiej projektantki, sama również występując w kreacji jej pomysłu.

"Niezmiennie kocham i podziwiam. Viola umie nie tylko w cudne suknie, ale również w imprezy" - napisała niedawno na Instagramie, prezentują różową sukienkę mini.

Wcześniej Jabłczyńska zaprezentowała kombinezon w modnym błękitnym kolorze, który pochodził z najnowszej kolekcji Piekut.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)