ycipk-2kz94s

Joanna Koroniewska komentuje, dlaczego ukrywa twarze dzieci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwóch córek, Janiny i Heleny. Na Instagramie aktorki możemy oglądać wiele rodzinnych zdjęć. Matka wyznaje powód, dla którego ukrywa twarze dzieci w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska szczerze o publikowaniu zdjęć córek w internecie
Joanna Koroniewska szczerze o publikowaniu zdjęć córek w internecie (ONS.pl)
ycipk-2kz94s

Między córkami Koroniewskiej jest 9 lat różnicy. Są oczkiem w głowie mamy. Chociaż aktorka spędza z nimi wiele czasu i publikuje zdjęcia córek w internecie, nie pokazuje ich twarzy. W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła powód. – Ja się odnoszę do tego cały czas, bo robię to sama i zależy mi, żeby to był mój Instagram, czyli pokazywał fragment mojego życia. Z drugiej strony nie mogę udawać, że nie mam dzieci, a 80% spędzam z nimi. A z trzeciej strony, zależy mi na tym, żeby to one w przyszłości wybrały, czy chcą być osobami publicznymi, czy nie – komentuje sprawę Koroniewska

ycipk-2kz94s

Część internautów zarzuca jej hipokryzję i nie rozumie jej postępowania. Po co publikować zdjęcia dzieci, skoro nie pokazuje się ich twarzy – zastanawiają się obserwatorzy na Instagramie.

Koroniewska dba o prywatność córek i nie chce, aby były sławne przez znanych rodziców. Matka chce, aby dzieci same w przyszłości mogły zadecydować, czy chcą być osobami publicznymi.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

ycipk-2kz94s

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kz94s

ycipk-2kz94s
ycipk-2kz94s