Blisko ludziJoanna Koroniewska w stroju kąpielowym. Mówi o samoakceptacji i kreacjach, jakie tworzy się na Instagramie

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym. Mówi o samoakceptacji i kreacjach, jakie tworzy się na Instagramie

Joanna Koroniewska o samoakceptacji
Joanna Koroniewska o samoakceptacji
Źródło zdjęć: © ONS

04.08.2020 19:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Koroniewska już niejednokrotnie udowadniała, że ma duży dystans do siebie i komentarzy, które czyta na swój temat w sieci. Aktorka ma bardzo zdrowe podejście do swojego wyglądu i chce nim wszystkich zarazić. Pod zdjęciem, na którym pozuje w stroju kąpielowym, napisała ważny apel.

Na profilach w mediach społecznościowych Joanny Koroniewskiej nie brakuje zdjęć, na których aktorka pokazuje się w stroju kąpielowym, bez makijażu, po treningu czy zwyczajnie bez uśmiechu. Stara się uświadamiać swoich obserwatorów, że życie często różni się od instagramowej scenerii, a ona nie ma zamiaru udawać, że wygląda lub czuje się inaczej tylko dlatego, żeby dopasować się do jakiegoś kanonu.

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym

Niejednokrotnie pod takimi naturalnymi zdjęciami pojawiał się hejt. Internauci wytykali artystce niską wagę, rozmiar piersi czy inne "niedoskonałości". Ona zawsze z dystansem odpowiadała na te przytyki i teraz kontynuuje swoją "misję".

Tym razem było podobnie. Pod najnowszym zdjęciem próbowała namówić swoich fanów do bycia naturalnymi. "Często piszemy o akceptacji, ale czy to oznacza, że rzeczywiście się akceptujemy? W social mediach zwłaszcza dużo kreacji. I spoko, dopóki się do niej przyznajemy. Ja naprawdę im jestem starsza, tym więcej mam dystansu. Nie tylko do zmarszczek, ale i moich własnych cech charakteru. I może nie jestem w tej kwestii wielkim wzorem do naśladowania, ale umiem przyznawać się do błędów, mam pokorę do wszystkiego i wszystkich" – pisała.

Trzeba przyznać, że Joanna Koroniewska na tych zdjęciach wygląda przepięknie, a uwagę od zmarszczek odwraca szczery uśmiech.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także