Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska odpowiada hejterom. Aktorka ma dość wypominania wieku

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Im więcej ma obserwatorów, tym coraz częściej docierają do niej słowa krytyki niezwiązanej z jej działalnością, ale z tym jak wygląda.
Share
Joanna Koroniewska ma dość hejtu
Joanna Koroniewska ma dość hejtuŹródło: ONS.pl
d3g5iaq

Joanna Koroniewska znana jest ze swojego szczerego uśmiechu, od ucha do ucha. Widocznie to nie spodobało się użytkownikowi Instagrama. "Kobieto czemu Ty na każdym zdjęciu robisz takie głupie miny. W pewnym wieku już się nie jest nastolatką" – napisał pod jednym ze zdjęć aktorki internauta.

Gwiazda nie pozostała dłużna. "Chłopie, w pewnym wieku takie komentarze już nie przystoją" – odpisała. "Po co ta nagość. Zgorszyłam się. W pewnym wieku już nie wypada" – napisała z kolei inna użytkowniczka mediów społecznościowych. Takich komentarzy pod adresem artystki było więcej. Postanowiła odpowiedzieć wszystkim na raz.

Joanna Koroniewska o mowie nienawiści w internecie

Artystka zdecydowała się poruszyć problem hejtu w oddzielnym poście. Napisała, że im jest starsza, tym mocniej sprzeciwia się mowie nienawiści i wytykaniu wieku, z którym sama osobiście nie ma problemu. "Wiek to stan umysłu a nie metryka. Żyj i pozwól żyć innym. Tyle w temacie. Miłego. Napiszcie mi proszę o swoich ograniczeniach. Przyznaję, że im dłużej żyję ja mam ich paradoksalnie znacznie mniej" – podkreśliła Joanna Kroniewska i wrzuciła zdjęcia, na których między innymi skacze z radości.

d3g5iaq

Na jej apel postanowiła odpowiedzieć Anna Nowak-Ibisz. "Jak dobijesz do 50-tki to nawet sprzeciw będziesz miała serdecznie gdzieś. Po co się męczyć. Swoje i tak wiemy i robimy. Jeszcze się taki nie urodził, co by mógł tobie albo mnie mówić, co nam według jego miary wypada, a co nie - na dodatek, ze względu na wiek" – skomentowała dziennikarka i prezenterka.

Zarówno sposób ubierania się, jak i styl życia, czy bardziej kontrowersyjny temat, o którym ostatnio głośno w mediach, orientacji seksualnej, powinien być indywidualną kwestią każdego człowieka. Mowa nienawiści prowadzi do budowania murów między ludźmi. Niewinny komentarz, że ktoś "szczerzy się jak koń" (takie czytała pod swoim adresem Joanna Koroniewska – przyp. red.), prowadzą do pogłębiania różnic.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez

d3g5iaq

Podziel się opinią

Share
d3g5iaq
d3g5iaq