GwiazdyJoanna Krupa pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Świętuje 40. urodziny

Joanna Krupa pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Świętuje 40. urodziny

Joanna Krupa pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Świętuje 40. urodziny
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
24.04.2019 07:49, aktualizacja: 24.04.2019 08:02

Joanna Krupa obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jako jedna z niewielu Polek odniosła sukces za oceanem, ale jej ścieżka kariery nie zawsze była usłana różami.

Joanna Krupa świętuje 40. urodziny

Joanna Krupa świętuje 40. urodziny. Modelka w wieku 5 lat wyjechała do USA. Szybko wymarzyła sobie wielką karierę. Jednak początki nie były łatwe. Najpierw tańczyła balet, później uczęszczała na lekcje aktorstwa, zanim dostała pierwszą propozycję sesji zdjęciowej przez pół roku pracowała jako sekretarka w agencji modelek. Natomiast dzisiaj na swoim koncie ma kilkadziesiąt okładek i sesji zdjęciowych. Gwiazda odniosła wielki sukces zza oceanem.

Teraz z okazji urodzin modelka udostępniła w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z dzieciństwa. Fotografia prezentuje czarno-biały portret uroczej dziewczynki z dużymi oczami. Obok znajduje się zdjęcie jej męża. Okazuje się, że para w tym samym dniu świętuje urodziny.

Do postu Krupa dodała opis, w którym składa również życzenia swojemu mężowi Douglasowi Nunesowi. Wszystkiego najlepszego dla mojej drugiej połowy, mojego partnera, wrzoda na pupie. Kocham cię Nunes. Jestem szczęśliwa, że mogę dzielić z tobą urodziny Jestem podekscytowana, aby rozpocząć nowy rozdział życia z tobą" - napisała.

Pod udostępnionym postem fani modelki zaczęli składać jej życzenia. Jednogłośnie pisali: "Wszystkiego najlepszego!".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta