GwiazdyPolskie bliźniaczki Olsen. Moro pochwaliła się swoją siostrą

Polskie bliźniaczki Olsen. Moro pochwaliła się swoją siostrą

Polskie bliźniaczki Olsen. Moro pochwaliła się swoją siostrą
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
13.10.2018 15:55, aktualizacja: 13.10.2018 16:19

Joanna Moro udostępniła zdjęcie na Instagramie z siostrą. Obie piękne - błękitnookie z długimi blond włosami. Wyglądają identycznie. "Jak bliźniaczki" - komentują internauci.

Dla Joanny Moro bardzo ważne są relacje rodzinne. Po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych można stwierdzić, że swoją siostrę traktuje jak przyjaciółkę. Kobiety wyglądają identycznie. Obie są piękne. Internauci komentują, czy przez przypadek nie są bliźniaczkami. Jeden z fanów napisał: "Bliźniaczki? Bardzo jesteście podobne".

Na swoim profilu na Instagramie Joanna udostępniła fotografię, na którym pozuje ze swoją siostrą Kasią. Zapytała się fanów: "Fajnie jest mieć rodzeństwo, co?
Macie jakieś rytuały może czy tradycje wspólnego spędzania czasu z bratem lub siostra - takie wasze?".

Joanna Moro urodziła się w Wilnie. Jest litewską aktorką filmowa i teatralną, narodowości polskiej. W 2003 wyjechała z Litwy, aby studiować w Polsce i zamieszkać w niej na stałe. W 2007 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Przełomem w jej karierze była rola piosenkarki Anny German w serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Jej mężem jest Mirosław Szpilewski, z którym ma dwóch synów, Mikołaja oraz Jeremiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta