Trwa ładowanie...
d3pqsvg

Joanna Mucha w komunikacji miejskiej. Dba o środowisko

Joanna Mucha promuje jazdę komunikacją miejską. Polityczka udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z podróży komunikacją miejską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mucha zachęca do jazdy komunikacją miejską
Joanna Mucha zachęca do jazdy komunikacją miejską (ONS.pl)
d3pqsvg

Joanna Mucha, która zdobyła mandat posłanki na Sejm, kandydując z ramienia Koalicji Obywatelskiej, aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Tym razem postanowiła opublikować zdjęcie z tramwaju, zachęcając obserwatorów do korzystania z komunikacji miejskiej, zamiast samochodu.

Joanna Mucha w komunikacji miejskiej

Posłanka na swoim profilu umieściła selfie zrobione wewnątrz tramwaju. "Nie zawsze, ale bardzo często. Autobusy, tramwaje, pociągi. Ostatnio to staje się modne. I dobrze! Więc też wrzucam" – podpisała fotografię. Podobnie jak poseł Franciszek Sterczewski, który na uroczyste seminarium posłów wybrał się w podróż nie samolotem a koleją, Joanna Mucha wyraziła swoją troskę o planetę.

d3pqsvg

Niektórzy obserwatorzy nie zrozumieli celu zdjęcia i w komentarzach, zamiast wyrażać troskę o środowisko, wyrazili swój zachwyt wyglądem Muchy. "Jesteś obłędnie piękna, cudowna, seksowna. Masz piękne oczy" – napisał jeden z nich. Inny życzył jej miłego dnia.

Komunikacja miejska zamiast samochodu

Spaliny samochodowe zawierają substancje niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Wśród nich znajduje się m.in. dwutlenek węgla, który w małych ilościach jest nieszkodliwy dla człowieka, jednak znacznie zagraża środowisku. Przesiadając się z samochodu do komunikacji miejskiej, możemy dołożyć swoją cegiełkę do ochrony planety.

Zobacz także:Joanna Mucha miała zostawić dzieci. Po raz pierwszy mierzy się z plotkami

Zobacz także: Anna Puślecka o modzie na "eko". Temat jest jej szczególnie bliski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3pqsvg

Podziel się opinią

Share

d3pqsvg

d3pqsvg