ycipk-2vwu4f

Joanna Mucha w komunikacji miejskiej. Dba o środowisko

Joanna Mucha promuje jazdę komunikacją miejską. Polityczka udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z podróży komunikacją miejską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mucha zachęca do jazdy komunikacją miejską
Joanna Mucha zachęca do jazdy komunikacją miejską (ONS.pl)
ycipk-2vwu4f

Joanna Mucha, która zdobyła mandat posłanki na Sejm, kandydując z ramienia Koalicji Obywatelskiej, aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Tym razem postanowiła opublikować zdjęcie z tramwaju, zachęcając obserwatorów do korzystania z komunikacji miejskiej, zamiast samochodu.

Joanna Mucha w komunikacji miejskiej

Posłanka na swoim profilu umieściła selfie zrobione wewnątrz tramwaju. "Nie zawsze, ale bardzo często. Autobusy, tramwaje, pociągi. Ostatnio to staje się modne. I dobrze! Więc też wrzucam" – podpisała fotografię. Podobnie jak poseł Franciszek Sterczewski, który na uroczyste seminarium posłów wybrał się w podróż nie samolotem a koleją, Joanna Mucha wyraziła swoją troskę o planetę.

ycipk-2vwu4f

Niektórzy obserwatorzy nie zrozumieli celu zdjęcia i w komentarzach, zamiast wyrażać troskę o środowisko, wyrazili swój zachwyt wyglądem Muchy. "Jesteś obłędnie piękna, cudowna, seksowna. Masz piękne oczy" – napisał jeden z nich. Inny życzył jej miłego dnia.

Komunikacja miejska zamiast samochodu

Spaliny samochodowe zawierają substancje niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Wśród nich znajduje się m.in. dwutlenek węgla, który w małych ilościach jest nieszkodliwy dla człowieka, jednak znacznie zagraża środowisku. Przesiadając się z samochodu do komunikacji miejskiej, możemy dołożyć swoją cegiełkę do ochrony planety.

ycipk-2vwu4f

Zobacz także:Joanna Mucha miała zostawić dzieci. Po raz pierwszy mierzy się z plotkami

Zobacz także: Anna Puślecka o modzie na "eko". Temat jest jej szczególnie bliski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2vwu4f
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vwu4f

ycipk-2vwu4f
ycipk-2vwu4f