Blisko ludziJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub. Ceremonia za miesiąc

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub. Ceremonia za miesiąc

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
16.09.2020 07:53, aktualizacja: 01.03.2022 13:53

Joanna Przetakiewicz ogłosiła, że wychodzi za mąż za Rinke Rooyensa. Teraz powiedziała, kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub. Jak się okazuje, wśród gości znajdzie się również Kayah, była żona producenta telewizyjnego.

Przetakiewicz i Rooyens są żywym dowodem na to, że prawdziwa miłość zawsze znajdzie drogę. Para poznała się dekadę temu, kiedy on organizował pierwszy pokaz jej modowej marki La Mania. Wtedy jednak projektantka nawet nie myślała, żeby się z kimś związać.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – ślub

Była świeżo po rozstaniu z biznesmenem Janem Kulczykiem. Ostatnie, czego chciała, to romans. Rinke musiał przełknąć lakonicznego, napisanego oficjalnie sms-a. Zanim Joanna dała mu szansę, szukał szczęścia u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej i aktorki Katarzyny Wołejnio. Żaden z tych związków nie okazał się tym "na zawsze".

2 lata temu producent odżył przy Przetakiewicz. Od razu było widać, że zakochali się w sobie jak nastolatkowie. Teraz gruchnęła wiadomość, że postanowili zalegalizować swój związek. Joanna ogłosiła to w swoim stylu w mediach społecznościowych.

"Miłość, Radość, Czułość. Szczęście. Emocje, którymi najbardziej lubię się z Wami dzielić.Bo mówimy o nich stanowczo za mało. Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne" – zaczęła swój wpis. "Kochać Siebie i innych. Troszczyć czule. Rozmawiać częściej. Pielęgnować bliskość. Razem z Rinke chcemy się z wami podzielić naszą radością. Już niedługo zostaniemy mężem i żoną" – ogłosiła podekscytowana, dodając zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym mężczyzną.

Jak dowiedział się "Super Express", rzeczywiście ceremonia jest tuż, tuż. – Ślub odbędzie się za miesiąc w Grecji – oznajmiła tabloidowi szefowa La Manii. Wśród kilkudziesięciu gości nie zabraknie byłej żony Rooyensa, Kayah. Piosenkarka na post Joanny zareagowała serduszkami. Od początku kibicuje ich miłości. Z Rinke łączą ich serdeczne, przyjacielskie relacje. Mają razem syna Rocha.

Źródło artykułu:WP Kobieta