Blisko ludziJoanna Przetakiewicz o sile kobiet. "Nie boimy się o siebie zawalczyć, mówić o tym, że jesteśmy szczęśliwe"

Joanna Przetakiewicz o sile kobiet. "Nie boimy się o siebie zawalczyć, mówić o tym, że jesteśmy szczęśliwe"

Joanna Przetakiewicz o sile i odwadze kobiet
Joanna Przetakiewicz o sile i odwadze kobiet

01.07.2020 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz opublikowała w swoich mediach społecznościowych inspirujący wpis. Jest on częścią promocji książki "Nie bałam się o tym rozmawiać", jej autorstwa. "Pokażmy naszą siłę" – pisze projektantka w sieci.

Joanna Przetakiewicz to kobieta o wielu talentach. Jest projektantką, przedsiębiorczynią, założycielką i dyrektorką marki modowej La Mania, radczynią prawną i inicjatorką akcji Era Nowych Kobiet. Ostatnio dużo czasu poświęca promocji swojej książki "Nie bałam się o tym rozmawiać".

Publikacja to zbiór szczerych historii silnych kobiet, które opowiedziały o agresji seksualnej, przemocy domowej, upodleniu ze strony najbliższych. Przeżyły piekło, z którego się wydostały. Teraz bez retuszu i koloryzowania opowiadają o przeszłości, z którą sobie poradziły. "Są piękne, eleganckie i uśmiechnięte. Takie jak my, a przy tym niezwykłe, bo skutecznie walczyły o odzyskanie swojego życia. Pokazały, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nawet w otchłani beznadziei" – czytamy na profilu Ery Nowych Kobiet

Joanna Przetakiewicz: pokazujmy, że nie boimy się popełniać błędów

Projektantka zainicjowała akcję #niebojęsię. Kobiety wrzucają zdjęcia z uniesioną ręką, co jest symbolem odwagi. W ten sposób chce zwrócić uwagę na to, jak ważne jest społeczne wsparcie.

"Pokażmy naszą siłę. Mówmy głośno o tym, że po każdej burzy przychodzi słońce, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a szczęścia można się nauczyć, że nie boimy się o siebie zawalczyć, mówić o tym, że jesteśmy szczęśliwe i o tym jak jest nam ciężko. Rozmawiajmy, wspierajmy się, pokazujmy, że nie boimy się popełniać błędów" – napisała Joanna Przetakiewicz w poście i opublikowała swoje zdjęcie z uniesioną ręką.

"Dziękuję za twoją moc. Zarażasz tym, czego wielu z nas brakuje – pozytywną energią", "Problemy mamy takie, na jakie sobie pozwalamy" – skomentowały wpis internautki.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)