GwiazdyJoanna Przetakiewicz świętuje rocznicę ślubu. Jej mąż ma gest

Joanna Przetakiewicz świętuje rocznicę ślubu. Jej mąż ma gest

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka
oprac. KPL

01.10.2021 07:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się dokładnie rok temu w Grecji. Teraz projektantka podzieliła się w sieci poruszającym nagraniem. Widać na nim, jak wielkim romantykiem jest jej mąż.

Przetakiewicz zdobyła szerszą rozpoznawalność, gdy była w związku z Janem Kulczykiem. Z Rooyensem związała się w 2018 roku. Para od początku chętnie opowiadała o tym, jak wielkie uczucie ich połączyło.

- Daliśmy sobie ogromne wsparcie, zrozumienie, troskę, czułość, wielką miłość i wielką przyjaźń. Więc jeżeli z tego miejsca mogę wszystkim życzyć takiej miłości, to na pewno chciałabym to zrobić – mówiła w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz rok temu wzięła ślub

Zakochani do samego końca trzymali w tajemnicy dokładną datę ślubu. Ostatecznie ceremonia odbyła się na Peloponezie, w miejscu kojarzonym właśnie ze ślubami. Para zaprosiła tam wszystkich przyjaciół, a furorę zrobiło trzech dorosłych synów pani Joanny, którzy prowadzili ją do "ołtarza".

Teraz projektantka i producent świętują pierwszą rocznicę, czym Przetakiewicz nie omieszkała pochwalić się w sieci. Instagramowy profil projektantki obserwuje w tym momencie aż 456 tys. użytkowników. Pani Joanna zamieściła tam nagranie, które jest skrótem z niezwykle romantycznego wieczoru z mężem.

Rinke Rooyens zaskoczył Joannę Przetakiewicz

Okazuje się, że Rooyens postanowił w wyjątkowy sposób uczcić rocznicę ślubu. W ogrodzie rozstawił telebim, na którym wyświetlał zdjęcia z ukochaną. Ekran rozświetlały natomiast iskrzące się, ogniste pochodnie. Jednak to nie wszystko! Na panią Joannę czekał… zespół muzyczny, a ścieżka do pomieszczenia, w którym grał, została wytyczona przez płatki róż. Dumny pomysłodawca czekał na ukochaną ubrany w białą, elegancką marynarkę.

"Nikt inny na świecie całym by tego nie wymyślił" – napisała zachwycona Przetakiewicz. Wtórowali jej również fani, którzy nie kryli swojego zachwytu. "Nie mam słów, chyba jedyny na tym świece taki romantyk", "Rinke to jest gość" czy "To jest jakaś magia" – pisali. Swoją opinię wyraziła także była żona producenta – Kayah – zostawiając w komentarzu kilka serduszek.

Gratulujemy i życzymy kolejnych, szczęśliwych lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także