Trwa ładowanie...

Jocelyn Wildstein znana jako "Kobieta-Kot" zarobiła krocie na rozwodzie. Jak żyje dziś?

Jocelyn Wildstein jest chyba najsłynniejszą na świecie ofiarą operacji plastycznych. Ekstrawagancki wygląd jest w jej przypadku odbiciem równie oryginalnego stylu życia. Także rozwodu, o którym swego czasu było bardzo głośno.

Share
Jocelyn Wildstein jest zadowolona z efektu operacji plastycznych
Jocelyn Wildstein jest zadowolona z efektu operacji plastycznychŹródło: Getty Images, Fot: Bruce Glikas / Contributor
d1rfzbh

Nazwisko Wildstein niekoniecznie jest znane w szerokich kręgach. Kiedy jednak użyjemy przydomku nadanego przez media, wszystko staje się jasne. Jocelyn to bowiem "Kobieta-Kot", która na własne życzenie upodobniła się do ulubionego zwierzęcia.

Uzależnienie od operacji

80-letnia dziś celebrytka przygodę z operacjami plastycznymi rozpoczęła jeszcze w latach 70. Kochała dzikie koty i sama postanowiła się do nich upodobnić. Wówczas medycyna estetyczna była na dużo gorszym poziome niż dziś, co oczywiście odbiło się na wyglądzie Szwajcarki.

Wildstein uzależniła się od chirurgicznych ingerencji, na które mogła pozwolić sobie dzięki fortunie męża – miliardera Aleca N. Wildsteina. Szacuje się, że na wszystkie zabiegi kobieta wydała do tej pory aż cztery miliony dolarów. Wielokrotnie deklarowała zadowolenie z osiągniętego efektu.

d1rfzbh

Jocelyn i Alec pobrali się w 1978 roku, mają dwójkę dzieci. Mąż od początku nie był zadowolony z decyzji żony dotyczących poddania się kolejnym operacjom plastycznym. Po 20 latach małżeństwa Jocelyn przyłapała męża na zdradzie z dziewiętnastoletnią modelką.

Głośny rozwód

W posiadłości państwa Wildstein doszło do karczemnej awantury, podczas której Alec miał grozić żonie bronią. Jocelyn zażądała rozwodu i wówczas rozpoczął się jeden z najgłośniejszych procesów rozwodowych w historii.

Na sali sądowej pojawiła się kwestia uzależnienia kobiety od operacji plastycznych. W efekcie w orzeczeniu rozwodowym podkreślono, że Jocelyn nie otrzyma od byłego męża alimentów, które z pewnością przeznaczyłaby na kolejne operacje.

Jednak suma, którą otrzymała od Wildsteina "Kobieta-Kot" i tak robi piorunujące wrażenie. Mowa o kwocie 2,5 miliarda dolarów w rozliczeniu rozwodowym oraz 100 milionach dolarów rocznie przez 13 lat po rozwodzie.

d1rfzbh

Błyskawiczne bankructwo

Co ciekawe, jak donosi "The New York Post", Wildstein była w stanie roztrwonić cały majątek! Być może pomógł jej w tym Lloyd Klein, z którym po rozwodzie związała się kobieta. Ta relacja początkowo obfitowała w awantury, podobno dochodziło też do przemocy.

Dziś Jocelyn Wildstein żyje za około 900 dolarów miesięcznie. Celebrytka bardzo się uspokoiła, stroni od medialnych skandali. W 2017 roku zaręczyła się z młodszym o 27 lat Kleinem – w ich związku wreszcie zapanowała zgoda.

Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1rfzbh

Podziel się opinią

Share
d1rfzbh
d1rfzbh