Trwa ładowanie...
fotograf
12-10-2015 13:16

Jola Czaja o kulisach pracy stylistki modowej: najbardziej inspiruje mnie człowiek

W ostatnim odcinka #dziejesienazywo lifetsyle zdradziła skąd czerpie inspiracje oraz ile kosztuje sesja zdjęciowa.

d1e9cob

Jola Czaja jest stylistką i dyrektorem kreatywnym sesji w magazynie „Viva!”. Pracuje z największymi gwiazdami, zarówno w Polsce jak i za granicą. Stylizuje osoby nie tylko do sesji zdjęciowych, ale również na wystąpienia publiczne czy koncerty. Prowadzi także szkolenia z zakresu zmiany wizerunku i lekcji stylu.

Stylistka była gościem ostatniego odcinka #dziejesienazywo lifestyle. W programie zdradziła ile kosztuje sesja zdjęciowa oraz skąd czerpie inspiracje.

- Sesja zdjęciowa to przestrzeń, na której każdy z nas jest super ważny. Moją wyobraźnią, wyobraźnią stylistki rządzi bohater. Zajmuje się częściowo modą, jednak najbardziej inspiruje mnie człowiek. Jeżeli nie mam inspirującego bohatera, tematu sesji, to jako kreatywna czuję się zagubiona. Wtedy wkracza fotograf, który wnosi swoją osobowość – mówi Jola Czaja.

- Nie ukrywam, że lubię twardego bohatera. Aktorzy przybierają pewne role, wiedzą co robić, jaką pozę przybrać. Odchodzi cały anturaż namawiania i grania. To jest nie do nauczenia, albo się to ma w sobie, albo nie - dodała fotograf, Olga Majrowska.

d1e9cob
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e9cob