Trwa ładowanie...

Jolanta Fraszyńska z partnerem w śniadaniówce. Nie szczędzili sobie czułości

Jolanta Fraszyńska dość rzadko pojawia się publicznie. Ostatnio aktorka pokazała się w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", gdzie przyszła razem z partnerem. Przed studiem wykonano parze piękne zdjęcia, na których widać, że wciąż są w sobie zakochani.

Share
Jolanta Fraszyńska z partnerem przed studiem TVN.
Jolanta Fraszyńska z partnerem przed studiem TVN.Źródło: AKPA
d42wz31

Aktorka zyskała dużą sławę dzięki roli doktor Moniki Zybert w serialu "Na dobre i na złe", gdzie występowała do 2010 roku. Jolanta Fraszyńska nie miała lekko w swoim życiu prywatnym. Ma za sobą nieudane związki, które negatywnie odbiły się na jej samopoczuciu. W końcu odnalazła miłość życia, dzięki której odżyła.

Zakochani przed studiem

Jolanta Fraszyńska przeszła w życiu wiele rozczarowań. Dopiero jako dorosła kobieta poznała tożsamość swojego biologicznego ojca, a informację uzyskała od sąsiadki. Szybko odkryła, że ojciec mieszka na drugim końcu Polski i ma już drugą rodzinę. Osobą, która w tamtym czasie jej pomagała, był kolega ze studiów Robert Gonera. Wzięli ślub i doczekali się córki Nastazji. Jednak ich związek nie wytrzymał próby czasu.

d42wz31

W 1996 roku już po rozwodzie z Gonerą, aktorka poznała operatora Grzegorza Kuczeriszkę, za którego później wyszła za mąż. Doczekali się córki Anieli. Niestety i ta relacja zakończyła się rozwodem – powodem rozstania był problem alkoholowy byłego męża. W 2010 roku Fraszyńska wzięła udział w warsztatach rozwojowych, tam też poznała coacha Tomasza Zielińskiego. To właśnie z nim aktorka zbudowała trwały związek.

Jak się okazuje, Zieliński ma za sobą dość ciężką przeszłość. W wieku 27 lat dowiedział się o tym, że jest chory na wirusowe zapalenie wątroby. Do zakażenia doszło w dzieciństwie podczas rutynowego szczepienia. Czekał na przeszczep organu i cały czas mógł liczyć na wsparcie Fraszyńskiej, która nie odstępowała go na krok. Aktorka bardzo rzadko opowiada o swoim związku, ale w styczniu zdradziła odrobinę w rozmowie z "Twoim Stylem".

d42wz31

"Zainteresował mnie, bo miał w sobie łagodność, aurę tajemnicy i niesamowicie dobre oczy. Żadna strzała Amora od razu nas nie dosięgła. Wiedziałam, że chcę rozwijać się duchowo i od zawsze pociągała mnie psychologia. Po jakimś czasie zdecydowaliśmy się stworzyć z Tomkiem związek".

Fraszyńska i Zieliński wyglądają na naprawdę zakochanych, a ich wizyta w studiu "DDTVN" tylko to potwierdza. Para z dumą pozowała do obiektywów i nie szczędziła sobie czułości. W śniadaniówce opowiedzieli o swoim związku, a także zdradzili co w sobie uwielbiają. Patrząc na zdjęcia nie można oprzeć się wrażeniu, że doskonale do siebie pasują.

Fraszyńska i Zieliński AKPA
Źródło: AKPA
Fraszyńska i Zieliński AKPA
Źródło: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Jak się przygotować do szczepienia?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d42wz31

Podziel się opinią

Share
d42wz31
d42wz31