Trwa ładowanie...

Jolanta Kwaśniewska w "Playboyu"? Reakcja byłej pierwszej damy zaskakuje

Marcin Meller był redaktorem naczelnym polskiego wydania "Playboya". Już po tym, jak format przestał istnieć, Meller przyznał, że chciał, aby na jego okładce pojawiła się Jolanta Kwaśniewska. Córka byłej pary prezydenckiej wyjawiła, jak te słowa odebrała jej mama.

Jolanta Kwaśniewska o udziale w sesji okładkowej do "Playboya"Jolanta Kwaśniewska o udziale w sesji okładkowej do "Playboya"Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3tcppq
d3tcppq

Marcin Meller niedawno pojawił się w podkaście "WojewódzkiKędzierski". Mężczyzna wrócił we wspomnieniach do lat świetności polskiego "Playboya". Przyznał też, że w jednym z udzielanych kiedyś wywiadów poszedł o krok za daleko, mówiąc o tym, że chciałby zobaczyć na okładce magazynu Jolantę Kwaśniewską, za co później przepraszał. Mężczyzna nie ukrywał, że to, co zdradziła mu wówczas Aleksandra Kwaśniewska, mocno go zaskoczyło.

Wypowiedź o byłej pierwszej damie wywołała medialny szum

Do rozmowy o marzeniach naczelnego popularnego czasopisma dla panów doszło w programie Kuby Wojewódzkiego. Marcin Meller przyznał wówczas, że sesja okładkowa z Jolantą Kwaśniewską jest jego największym marzeniem. Wyznanie odbiło się echem w mediach, wywołując skrajne reakcje.

d3tcppq

Sam dziennikarz przyznał, że zdaje sobie sprawę z faktu, że jego wypowiedź mogła zostać odebrana jako mało kulturalna. Kiedy nadarzyła się okazja, Meller postanowił przeprosić Kwaśniewską. Mało kto mógłby się spodziewać, że była pierwsza dama zareagowała na jego słowa w taki sposób.

Jolanta Kwaśniewska zaskakuje. To powiedziała córce

Okazja na sprostowanie słów pojawiła się podczas spotkania Marcina Mellera z córką byłej pary prezydenckiej, Aleksandrą Kwaśniewską. Dziennikarz przeprosił ją za słowa o jej matce. Kobieta powiedziała jednak coś, czego dziennikarz kompletnie się nie spodziewał.

– Co ty, oglądałam to z mamą. Gdy to powiedziałeś, to mama na to: "ho, ho, ho" – wyznała Aleksandra Kwaśniewska.

Co ciekawe, na propozycję współpracy żony z magazynem dla panów zareagował również sam Aleksander Kwaśniewski, który byłby jak najbardziej za tym, aby Jolanta podjęła się takiego wyzwania.

d3tcppq

– Ciągle czuję się piękna w oczach mojego męża. Mój mąż do mnie mówi: Ty musisz sobie zrobić zdjęcia na rozkładówkę do "Playboya" – dodała sama Kwaśniewska w jednym z wywiadów.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Jolanta Kwaśniewska o początkach kariery

d3tcppq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tcppq