GwiazdyJulia Kamińska pokazała mieszkanie. Nie brakuje oryginalnych rozwiązań

Julia Kamińska pokazała mieszkanie. Nie brakuje oryginalnych rozwiązań

Julia Kamińska pokazała mieszkanie
Julia Kamińska pokazała mieszkanie
Źródło zdjęć: © AKPA
Katarzyna Pawlicka
27.02.2021 09:47

Julia Kamińska niezbyt chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Stosunkowo rzadko udziela wywiadów, jest za to aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć m.in., jak mieszka. Apartament w centrum Warszawy robi ogromne wrażenie!

Kamińska z wykształcenia jest germanistką, ale przed kamerą debiutowała, gdy była jeszcze nastolatką. Popularność przyniosła jej tytułowa rola w, uwielbianym przez widzów, serialu "BrzydUla". Od tego czasu Julia regularnie pojawia się na ekranie – dziś w kontynuacji telewizyjnego hitu sprzed lat.

Partner idealny

Sporo kontrowersji wzbudzał na początku związek aktorki. Kamińska związała się bowiem ze, starszym o 20 lat, scenarzystą Piotrem Jaskiem, którego poznała na planie "BrzydUli". Miała wówczas zaledwie 21 lat i nikt nie wróżył parze świetlanej przyszłości. Tymczasem związek Kamińskiej i Jaska trwa do dziś. Co więcej, para umiejętnie łączy życie prywatne i zawodowe.

- Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech) – mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Para dzieli przestronne mieszkanie z balkonem, z którego rozciąga się widok na panoramę Warszawy. To miejsce spontanicznych, domowych sesji Julii. We wnętrzach urządzonych przez Kamińską dominują jasne barwy oraz rośliny, które aktorka "poleca każdemu". Liczne doniczki zdobią półkę nad minimalistyczną toaletką aktorki.

Stylowe wnętrza

We wnętrzach nie brakuje także oryginalnych akcentów. Jednym z nich jest, wisząca na ścianie, oprawiona w ramę mapa świata. Wzrok przyciąga również niewielka rzeźba – gipsowa łasica. Kamińska uwielbia zresztą rękodzieło – w jej mieszkaniu nie brakuje ręcznie robionych koców (np. z wełny czesankowej) i akcesoriów (grafik, plakatów, obrazków, ale także ciekawych lamp).

Podoba wam się mieszkanie Julii Kamińskiej i Piotra Jaska?

Źródło artykułu:WP Kobieta