ModaJulia Wieniawa tańczy w pantoflach z sieciówki. Te buty na wiosnę kosztują poniżej 100 złotych

Julia Wieniawa tańczy w pantoflach z sieciówki. Te buty na wiosnę kosztują poniżej 100 złotych

Julia Wieniawa tańczy w pantoflach z sieciówki. Te buty na wiosnę kosztują poniżej 100 złotych
Źródło zdjęć: © ONS.pl
aps
08.05.2020 11:26, aktualizacja: 07.02.2021 09:12

Julia Wieniawa opublikowała w mediach społecznościowych krótki filmik, ukazujący jak tańczy na domowym parkiecie. Uczestniczka jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami", nie włożyła profesjonalnych butów do tańca, ale pantofle z najnowszej kolekcji CCC. Jej choreografia i stylizacja zachwyciła fanów.

Julia Wieniawa jest osobowością o wielu talentach. Ostatnio mogli się o tym przekonać widzowie jedenastej edycji show Polsatu, "Taniec z Gwiazdami". Aktorka wraz ze Stefano Tarrazino stworzyła świetny duet, a jej cha-cha zachwyciła jurorów i widzów produkcji. Ze względu na pandemię koronawirusa program został jednak przerwany.

Julia Wieniawa. Buty na wiosnę 2020

Jak Julię Wieniawę nominowano do tanecznego wyzwania w mediach społecznościowych, z chęcią je przyjęła. Chodziło o to, aby zaprezentować się w butach marki CCC. Aktorka wybrała czarne czółenka na obcasie z odkrytą piętą oraz noskiem w szpic. Ten model można kupić już za 79,99 złotych. Buty wyglądają na wygodne, z pewnością są również praktyczne. Pasują zarówno do eleganckiej sukienki, jak do luźnej stylizacji, którą zaprezentowała aktorka.

Julia Wieniawa debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym "Roma". Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Pauliny w serialu "Rodzinka.pl". Z powodzeniem prowadzi również konta w mediach społecznościowych. Na początku 2020 jej profil na Instagramie obserwowało ponad 1,4 mln użytkowników, co czyni ją aktorką i piosenkarką z największą liczbą fanów w tym medium w Polsce.

Źródło artykułu:WP Kobieta