Blisko ludziJulia Wieniawa wyprzedaje garderobę. Dochód ze sprzedaży ubrań przekaże na pomoc szpitalom

Julia Wieniawa wyprzedaje garderobę. Dochód ze sprzedaży ubrań przekaże na pomoc szpitalom

Julia Wieniawa wyprzedaje garderobę. Dochód ze sprzedaży ubrań przekaże na pomoc szpitalom
Źródło zdjęć: © ONS | Paweł Kibitlewski
Aleksandra Sokołowska
23.03.2020 13:06, aktualizacja: 23.03.2020 20:55

Julia Wieniawa za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że wyprzedaje swoją garderobę, a cały dochód z aukcji ubrań przeznaczy na służbę zdrowia, która teraz tak bardzo potrzebuje pomocy.

Kwarantanna związana z pandemią koronawirusa trwa. Gwiazdy zachęcają do pozostania w domach i namawiają, żeby ten czas wykorzystać na nadrabianie zaległości. Książkowych, filmowych czy po prostu wiosenne porządki.

Obraz
© Instagram.com | Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, piosenkarka i aktorka, stwierdziła, że pora uporządkować garderobę. Ubrania, które są za małe, za duże, bądź ich nie nosi, zamierza sprzedać. Cały dochód z aukcji przeznaczy na pomoc służbie zdrowia.

Julia Wieniawa wyprzedaje garderobę

Na swoim InstaStory aktorka pokazała ile ubrań i dodatków mieści jej garderoba. Faktycznie, kolekcja jest pokaźna, dlatego pewnie zdecydowała się ją uporządkować. I pozbyć się pewnych rzeczy, z nadzieją, że te posłużą innym. W porządkach pomaga jej siostra, która odwiedziła ją w warszawskim mieszkaniu.

I tak, Wieniawa wyprzedaje kreacje, które miała na imprezach czy premierach filmowych. Wśród ubrań wystawionych na sprzedaż]są też rzeczy, w których chodziła na co dzień: sukienki, t-shirty, spódniczki, koszulki, i piękne oryginalne futro, które przez dłuższy czas służyło celebrytce.

Obraz
© Instagram.com | Julia Wieniawa

Rzeczy można kupić w aplikacji Less App, na koncie Julii Wieniawy. Póki co nie wiemy, jakie będą ceny, ale na pewno warto kupić coś dla siebie, a przy okazji pomóc polskiej służbie zdrowia. Brawa dla aktorki, popieramy takie akcje!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl