Trwa ładowanie...
d15q3p6

Justyna Duszyńska o fenomenie pokazu Victoria Secret's

Justyna Duszyńska z Fashion Post opowiedziała o tym, jak na przestrzeni lat zmieniały się pokazy Viktoria Secret's.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Duszyńska o fenomenie pokazu Victoria Secret's
d15q3p6

W tym roku odbędzie się jubileuszowy, dwudziesty pokaz Victoria's Secret. Na pierwszym pokazie, zorganizowanym w Hotelu Plaza w Nowym Jorku, wystąpiła Polka - Magdalena Wróblewska. Od tego czasu marka stała się potentatem na rynku bieliźnianym. Dziś nie ma modelki, która nie marzyłaby o wystąpieniu w spektakularnym pokazie marki. W tym roku zobaczymy aż dwie Polki - Magdę Frąckowiak i Monikę JAC Jagaciak. O tym, jak na przestrzeni lat zmieniały się modelki oraz stylizacje, opowiedziała Justyna Duszyńska z Fashion Post.

]( http://fashionpost.pl/ )* H&M + projektanci – subiektywny przegląd kolaboracji*

d15q3p6

Kolaboracje projektantów ze sklepami sieciowymi czy popularnymi markami kosmetycznymi już nikogo nie dziwią. Popularni projektanci traktują to jako szansę do rozszerzenia portfolio marki i dotarcia do szerszej publiczności. Zobaczcie subiektywny przegląd lepszych i gorszych kolaboracji projektantów z sieciówkami.

* Karolina Sulej o kondycji polskiej mody*

Karolina Korwin-Piotrowska oraz Karolina Sulej rozmawiają o Polakach i ich zwyczajach, szalonych latach 90., wielkich upadkach i niemałych sukcesach oraz digitalizacji branży.

d15q3p6

Podziel się opinią

Share

d15q3p6

d15q3p6