Trwa ładowanie...
d1qlx2s

Już nie kryjący. Podkłady, które podkreślą naturalne piękno

Dobry makijaż twarzy przez długi czas oznaczał żmudne nakładanie kilku warstw kosmetyków. To nie było ładne, zdrowe dla skóry i nie miało dobrego wpływu na naszą samoocenę, bo kiedyś w końcu trzeba było zmyć makijaż i w lustrze ukazywała się "obca twarz". To na szczęście minęło. Naturalny wygląd wrócił do łask.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dobry podkład nie ukrywa naturalnego piękna, ale je podkreśla
Dobry podkład nie ukrywa naturalnego piękna, ale je podkreśla (Shutterstock)
d1qlx2s

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Koniec z efektem maski

Bez matowej maski, nienaturalnego, kryjącego efektu, grubej warstwy kosmetyku i podejrzanie żółtawego kolorytu cery. Tak działa dobry podkład. Wyżej ceni się teraz działanie ochronne, zwłaszcza przed rosnącym o tej porze roku nasłonecznieniem, ale i wszelkiego rodzaju zagrożeniami, jakie dla naszej skory stanowi współczesne środowisko. Zanieczyszczenia powietrza, niewłaściwa dieta, przesuszenie, stres i niedbała pielęgnacja mają destrukcyjny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale i wygląd. Zachować ładną i młodą cerę to w takich okolicznościach nie lada wyzwanie, które niektórym z was utrudniają dodatkowo genetyczne skłonności do problemów ze skórą.

Promienna i naturalna cera

Ręka w górę, kto w ostatnich tygodniach dał skórze nieco odpocząć od kolorowych, ciężkich kosmetyków? Zapewne spora część z was. To dobry początek korzystnej zmiany, ale brak ruchu i niedotlenienie cery także daje jej się we znaki. Skutkiem długotrwałego siedzenia w domu, bez spacerów na świeżym powietrzu i w słońcu, może być też przesuszenie i trudniejsza regeneracja skóry. W niektórych przypadkach pojawia albo wzmaga się trądzik. W takiej sytuacji dużym błędem jest zakrywanie niedoskonałości, co tylko zwiększa problemy z cerą. Tym z was, które zauważają takie tendencje skóry po pobycie w domu przypadną do gustu lekkie i odżywcze podkłady dające naturalny efekt upiększenia.

d1qlx2s

Naturalny efekt upiększenia i pielęgnacja

Skoro takie podkłady są niewidoczne, to po co je nakładać? Takie pytanie zadaje większość użytkowniczek tradycyjnych, kryjących albo matujących podkładów. Odpowiedź to działanie składników ochronnych (np. filtr UV) i odżywiających cerę, a także naturalny, subtelny efekt upiększenia. Podkład i serum w jednym produkcie – po takie kosmetyki warto sięgać, aby uzyskać zdrową cerą i piękny wygląd. Promienna cera bez niedoskonałości to często niedoścignione marzenie, które spełnić jest jeszcze trudniej w niesprzyjających warunkach. Dbaj o skórę i upiększaj ją z umiarem, a nie pożałujesz.

Zalety lekkich podkładów

Lekko transparentny i półpłynny podkład to przede wszystkim to wygoda, bo omijasz kilkuetapowy makijaż, pozwalasz skórze oddychać i nie uzależniasz swojego samopoczucie od tego, ile czasu spędziłaś rano przed lustrem. Nie ukrywaj uroczych piegów na nosie ani zmarszczek mimicznych, które nie świadczą o tym, że wyglądasz źle, a o tym, że często się śmiejesz i lubisz słońce. Nowoczesnym podkładom bliżej do dobrego kremu BB niż do kryjącej mazi zatykającej pory i powodującej powstawanie niedoskonałości skóry. Upiększają, korygują nierówny koloryt cery i drobne niedoskonałości, ale też nawilżają i nadają blasku skórze. Aplikację ułatwia odpowiednia konsystencja: płynna lub przypominająca mus.

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1qlx2s

Podziel się opinią

Share
d1qlx2s
d1qlx2s