Trwa ładowanie...
d3zz78t

Kamil Sipowicz dementuje plotki o ciąży partnerki. "Wypoczywam teraz na Kubie"

Kamil Sipowicz był mężem znanej polskiej wokalistki Kory. Po śmierci artystki Sipowicz wszedł w nowy związek, a niedawno pojawiły się plotki o ciąży jego aktualnej partnerki. Sipowicz postanowił się do nich odnieść.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Sipowicz dementuje plotki na temat ojcostwa
Kamil Sipowicz dementuje plotki na temat ojcostwa (ONS.pl)
d3zz78t

Ostatni czas był bardzo trudny dla Kamila Sipowicza. Mężczyzna długo nie mógł pozbierać się po śmierci swojej ukochanej. Sipowicz twierdził, że Kora była miłością jego życia. Spędzili razem ponad 40 lat. Niestety, w 2018 roku nowotwór odebrał mu żonę, a on sam długo walczył z traumą.

Kamil Sipowicz dementuje plotki o ojcostwie

Pod koniec 2019 roku poinformował, że znalazł nową radość w życiu. Wszedł w kolejny związek z tajemniczą Sylwią. Sam mówi o niej niewiele, zdradził jedynie, że kobieta jest po trzydziestce i pochodzi z Bielska-Białej. Sipowicz nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym, jednak zdecydował się zdementować pojawiające się plotki.

d3zz78t

Jakiś czas temu media spekulowały na temat ciąży nowej partnerki Sipowicza. Dowodem miała być długa nieobecność mężczyzny w kraju. Kamil Sipowicz postanowił odnieść się do tych doniesień. "To bzdury. Wypoczywam teraz na Kubie" – powiedział w rozmowie z "Na Żywo".

Kamil Sipowicz w jednym z wywiadów zaznaczył, że znał Korę na tyle dobrze, że wie, że chciałaby, żeby się z kimś spotykał. "Samotność nie jest dobra" – powiedział w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3zz78t

Podziel się opinią

Share

d3zz78t

d3zz78t