GwiazdyKarina z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę

Karina z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę

Karina Koch przeszła metamorfozę
Karina Koch przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © Facebook
03.10.2022 10:03, aktualizacja: 03.10.2022 10:24

Karina Koch to jedna z uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Występuje w duecie ze swoim bratem, Stefanem. Rodzeństwo zdobyło ogromną popularność i doczekało się oddanej grupy fanów. Ostatnio Karina postanowiła przejść metamorfozę. "To mój styl, taka już jestem" - podkreśliła stanowczo.

Karina Koch jest uczestniczką popularnego programu "Chłopaki do wzięcia", emitowanego na antenie Polsat Play. W show bierze udział razem ze swoim bratem, Stefanem, z którym mieszkają w niewielkiej miejscowości. Rodzeństwo szybko zdobyło wielu fanów, ale też wywołało kontrowersje dużą zażyłością, którą można między nimi zobaczyć.

Karina Koch zmieniła fryzurę. Pojawiła się blond grzywka

Karina Koch do niedawna nosiła charakterystyczną fryzurę. Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" miała krótko obcięte włosy w ciemnym kolorze. Kobieta zdecydowała się jednak na metamorfozę wizerunku. Na oficjalnym profilu rodzeństwa Kochów na Facebooku opublikowała niedawno zdjęcie, na którym widać przemianę. Karina wciąż jest wierna długości, ale postanowiła jednak wymodelować grzywkę i zafarbować ją na blond.

"Nikomu innemu nie musi... Ale mi się podoba. To mój styl, taka już jestem" - napisała siostra Stefana.

Nowa fryzura Kariny podzieliła fanów. Większość twierdzi jedno

Fani szybko zareagowali w komentarzach na metamorfozę swojej ulubienicy. Nieliczni skrytykowali decyzję Kariny, jednak większość komplementowała nowy kolor oraz podkreślała, że najważniejsze jest, jak ona sama czuje się z taką zmianą.

"Bardzo mądrze mówisz, ty musisz się czuć dobrze w swoim stylu, nie możesz być marionetką pod dyktando innych ludzi" - podkreśliła jedna z użytkowniczek. Inny internauta dodał: "Ważne, abyś we własnej skórze czuła się idealnie, ludzie będą zawsze narzekać... Życie". "Liczy się, co w sercu i charakter. Uroda przemija. Ważne, że ty się ok czujesz", "Właśnie za to jaka jesteś ciebie szanuję, za twą szczerość, poczucie humoru, za to że jesteś sobą i nikogo nie udajesz. Tak trzymaj! I się nie zmieniaj Karina" - czytamy.

Wśród opinii fanów znalazło się też porównanie do Stefana. "Cały braciszek, identiko" - napisała jedna z internautek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta