GwiazdyMiała 19 lat, gdy była w ciąży z 83-letnim Hefnerem. Pozbyła się "diabelskiego nasienia"

Miała 19 lat, gdy była w ciąży z 83‑letnim Hefnerem. Pozbyła się "diabelskiego nasienia"


Karissa Shannon, jej siostra bliźniaczka i Hugh Hefner mieszkali razem przez dwa lata (Getty Images)
Karissa Shannon, jej siostra bliźniaczka i Hugh Hefner mieszkali razem przez dwa lata (Getty Images)
David Livingston
07.02.2022 11:10, aktualizacja: 07.02.2022 13:29

Karissa Shannon zdobyła się na odważne wyznanie. 32-latka opowiedziała o intymnych szczegółach z życia u boku Hugh Hefnera. - Wolałam, by nikt nie wiedział, że spodziewam się dziecka 83-latka - wyjawiła w rozmowie z Sunday Mirror.

Karissa Shannon miała jedynie 18 lat, gdy wraz z siostrą bliźniaczką trafiła do luksusowej posiadłości Hugh Hefnera. - Byłyśmy takie naiwne. Pamiętam, że Hef był bardzo uroczy i miły. (...) Był jak król w zamku. Wystarczyło, że powiedział: "Hej, usiądziesz obok mnie?", a widziałyśmy, jak inni towarzysze zabaw są zazdrośni - wspomina dziś 32-latka w rozmowie z Sunday Mirror.

Niechciana ciąża

Shannon wyznaje, że gdy miała jedynie 19 lat, zaszła w ciążę z założycielem "Playboya". Informację o swoim stanie kobieta wspomina bardzo gorzko. O ciąży dowiedziała się zupełnie przypadkiem. - Miałam wtedy powiększyć biust i lekarz zlecił mi wykonanie badań krwi - wyjaśnia.

- Nie uprawiałam seksu z nikim innym, więc to musiało być jego dziecko. Ja tylko chciałam pozbyć się ciąży tak szybko, jak się dało. Byłam obrzydzona moim ciałem i czułam, jakby w moim brzuch rósł obcy. To tak, jakbym miała w sobie diabelskie nasienie. Wolałam, by nikt nie wiedział, że spodziewam się dziecka 83-latka - tłumaczy w tej samej rozmowie z portalem.

Codzienne orgie w posiadłości Hugh Hefnera

Kobieta wyjawia, że w tajemnicy przed wszystkimi znalazła klinikę aborcyjną i pozbyła się "problemu", a o seksie z 83-latkiem mówi z rozgoryczeniem. - Dawał nam narkotyki, mówił, że będziemy wtedy bardziej zrelaksowane. To było przerażające i obrzydliwe. Czułyśmy się brudne, zniesmaczone, jakby nasze ciała nie były w rzeczywistości nasze.

Karissa wyjaśnia, że orgie w posiadłości Hefnera były niemal codziennością. Co więcej, mężczyzna raczej stronił od używania prezerwatyw. - Zapraszał do swojej sypialni sześć, czasami siedem dziewczyn i kładł się na plecach. Nad łóżkiem miał zawieszone ogromne lustro. Kazał nazywać siebie "tatusiem" - wspomina dziś 32-latka.

Przypomnijmy, że 24 stycznia 2022 r. swoją premierę miał dokument "Secrets of Playboy". Opowiada on o nietypowym i przerażającym stylu życia Hugh Hefnera - założyciela kultowego magazynu "Playboy".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także