GwiazdyKarolina Bielawska ma szansę zostać Miss World. Straciła jednak ukochanego

Karolina Bielawska ma szansę zostać Miss World. Straciła jednak ukochanego

Karolina Bielawska podczas przymiarek sukni
Karolina Bielawska podczas przymiarek sukni

16.03.2022 14:57, aktual.: 16.03.2022 19:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Bielawska to tegoroczna polska kandydatka, która powalczy o koronę Miss World. I choć 23-latka jest z tegoż faktu niezwykle zadowolona, to nie ukrywa, że sukces, jaki zdołała osiągnąć, miał prawdopodobnie wpływ na rozpad jej wieloletniego związku.

Karolina Bielawska w tym roku będzie reprezentować Polskę podczas finału w konkursie Miss World 2021. Wydarzenie to miało odbyć się już w grudniu zeszłego roku, jednak ze względu na COVID-19 jego data została przesunięta. Wiadomo już oficjalnie, że wybory miss świata odbędą się o pierwszej w nocy czasu polskiego z 16 na 17 marca.

Spełnienie marzeń

- Nadal nie mogę w to wszystko uwierzyć! Jestem na co dzień osobą bardzo wygadaną i chyba po raz pierwszy odebrało mi mowę. Marzyłam o tym od dziecka, ale nie spodziewałam się, że kiedykolwiek mi się uda – wyjawiła w rozmowie z Plejadą reprezentantka Polski.

Okazuje się jednak, że pomimo niebywałego sukcesu, życie Bielawskiej nie jest usłane samymi różami. "Najpiękniejsza Polka" została bowiem opuszczona przez swojego ukochanego, z którym tworzyła poważny związek przez ponad cztery lata.

Bolesne rozstanie Karoliny Bielawskiej

- Myślę, że to nie jest już presja, czy zazdrość, ale taka zmiana – że nasze życie się kompletnie zmieniło. I może on na tę zmianę nie był gotowy – że ja nie będę miała czasu, że ja sama nie wiedziałam, co się dzieje wokół mnie i nie umiałam sobie z tym wszystkim do końca poradzić. Nie umiałam mądrze zarządzać czasem i doszło do jakichś nieporozumień - 23-latka wyznała w programie Mateusza Szymkowiaka.

Pomimo bolesnego rozstania, Bielawska przekonuje, że z byłym partnerem nadal utrzymuje dobre stosunki. - Skończyło się to w porządku. Mieliśmy dobry kontakt i nigdy nic nam go nie popsuło. Ja go bardzo szanuję i wydaje mi się, że najwyraźniej tak musiało być - podsumowała w wywiadzie dla TVP Kobieta.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)