Trwa ładowanie...
d17wo3f

Karolina Korwin-Piotrowska zamieściła ważny post. Pisze o hejcie

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła na Instagramie ważny post. "Jestem lewaczką, brudną Żydówką, ciapatą, pewnie Niemką. Na pewno nie jestem Polką" – pisze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła ważny post
Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła ważny post (ONS.pl, Fot: Piotr Andrzejczak)
d17wo3f

Karolina Korwin-Piotrowska na Instagramie

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła na swoim koncie na Instagramie wpis jezuity Grzegorza Kramera. Ojciec wymienia obelgi oraz określenia, jakich używano do oczerniania go. "Byłem już: pedofilem, zboczeńcem, heretykiem, zaprzańcem, idiotą, głupcem, zakałą Kościoła, a nawet złodziejem" – czytamy.

Dziennikarka postanowiła zrobić na swoim profilu dokładnie to samo. Wymieniła kilka epitetów, jakie znaleźć można na jej temat w internecie.

d17wo3f

Wpis Karoliny Korwin-Piotrowskiej skomentował znany aktor

"A jestem lewaczką, brudną Żydówką, ciapatą, pewnie Niemką. Na pewno nie jestem Polką. Nikt mnie nie chce, nie mam przyjaciół, jestem lesbijką, do tego jestem za gruba/za chuda. Mam zeza, jestem ohydna, tępa, niedopchana i niedouczona" – pisze Korwin-Piotrowska.

"Trzeba dla mnie uruchomić Auschwitz. Bo miejsce takich jak ja jest w komorze gazowej i prawdziwi Polacy mi to załatwią, jeśli nie wyjadę z wielkiej Polski" – dodaje.

d17wo3f

Wpis dziennikarki poruszył internautów. Słowa Korwin-Piotrowskiej skomentowali również celebryci. "Nie potrafię pojąć, pomimo licznych prób, co ludzi pcha do pisania takich podłych słów pod adresem kogokolwiek. Najprościej powiedzieć, że to kompleksy. Ale nie przekonuje mnie ten argument" – napisał aktor Tomasz Ciachorowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17wo3f

Podziel się opinią

Share
d17wo3f
d17wo3f