Trwa ładowanie...

Karolina Sołowow. Kim jest córka najbogatszego Polaka?

Michał Sołowow na liście najbogatszych Polaków zadebiutował w 1997 r. W 2021 kolejny raz znalazł się na szczycie rankingu przygotowanego przez miesięcznik "Forbes". Jego majątek wyceniany jest na 15,5 mld złotych. Media rozpisują się o miliarderze, ale warto zaznaczyć, że równie ciekawą postacią jest jego córka, Karolina.
Share
Rafał Sonik i Karolina Sołowow
Rafał Sonik i Karolina Sołowow Źródło: AKPA
d3uld8d

Karolina Sołowow już dawno udowodniła, że jest nie tylko córką znanego miliardera. Kobieta od dłuższego czasu pokazuje, że ma duszę prawdziwego filantropa. Dawniej współpracowała ze Stowarzyszeniem Pięknych Aniołów, a w 2015 postanowiła założyć własną Fundację Fabryki Marzeń, dzięki której pomaga potrzebującym.

Zobacz także:Córka Kowalewskiego pochwaliła się wspaniałą nowiną. Aktorka jest w ciąży

Fundacja i pasja Karoliny Sołowow

Dziś jej organizacja wspiera młode talenty w rozwijaniu swoich pasji, pomaga przygotowywać się młodym ludziom do zdobycia zawodu i wspiera rozwój osobisty podopiecznych. Fundacja Karoliny pomaga też potrzebującym doraźnie i materialnie np. w remontowaniu mieszkań, o których bez pomocy fundacji wiele potrzebujących rodzin mogłoby tylko pomarzyć.

d3uld8d

Pasją Karoliny Sołowow jest jednak nie tylko pomaganie innym. Choć wielu może się zdziwić, Karolina od lat interesuje się rajdami samochodowymi, a dokładnie Rajdem Dakar. To dzięki tej pasji znalazła prawdziwą miłość i życiowego partnera, Rafała Sonika.

Zobacz także:#wszechmocne. Wege Siostry sery z nerkowców robiły w kuchni u mamy. Teraz sprzedają je w marketach

Związek z Rafałem Sonikiem

Karolina jest o dziewiętnaście lat młodsza od najbardziej znanego polskiego rajdowca. Jednak różnica wieku nie jest w tym związku problemem. Karolina Sołowow oraz Rafał Sonik udowodnili, że różnica wieku im wcale nie przeszkadza. Od lat są zakochani w sobie na zabój.

d3uld8d

Należy zaznaczyć, że zanim zaczęli się spotykać rajdowiec po 24 latach rozstał się ze swoją żoną. Niedługo po rozstaniu zaczął się pokazywać z córką przyjaciela, miliardera z Kielc Michała Sołowowa. Oboje przy sobie czują się wyjątkowo,

Karolina przyznaje, że związek z Rafałem Sonikiem zaczął się w momencie, który był dla niej najtrudniejszy w życiu. Kiedy poznali się bliżej, nie była pewna, czy jest to czas na nowe uczucie. On pomyślał jednak o nich bardzo poważnie. Otaczał ją w trudnym czasie opieką i ciepłem. Był przy Karolinie cały czas. Ich bliskość budowała się w oparciu o naprawdę prawdziwe i niełatwe sprawy. Jednak to właśnie tamte problemy scementowanie ich uczucie. Karolina przyznaje także, że oczarowała ją charyzma Rafała.

Karolina Sołowow i Rafał Sonik wspólnie wychowują swojego synka. Zajmują się też dziećmi z poprzednich związków. Zakochani przyznają zgodnie, że dzieci w ich życiu są najważniejsze.

Co z Rzecznikiem Praw Obywatelskich? Prawniczka Eliza Rutynowska zabrała głos

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3uld8d

Podziel się opinią

Share
d3uld8d
d3uld8d