Kaszewiak nie dowierza. "Wpakowaliście mnie"

Kaszewiak nie dowierza. "Wpakowaliście mnie"

Piotr Kaszewiak zwrócił się do fanów
Piotr Kaszewiak zwrócił się do fanów
Źródło zdjęć: © East News | JAN KUCHARZYK
21.04.2023 18:06, aktualizacja: 24.04.2023 08:28

Piotr Kaszewiak zasłynął dzięki występom w programie "Sprawa dla reportera". Mecenas cieszy się sporym uznaniem wśród fanów, którzy chętnie też obserwują go na Instagramie. Prawnik postanowił się do nich zwrócić w ostatnim poście.

Piotr Kaszewiak na co dzień prowadzi własną kancelarię w Warszawie. Prawnik prężnie też prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie publikuje zdjęcia z programów telewizyjnych oraz swoich licznych podróży. Mecenas postanowił zwrócić się do fanów w ostatnim poście na Instagramie. Wielu z nich odpowiedziało.

Piotr Kaszewiak odrzucił propozycję współpracy

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych prawników w naszym kraju. Piotr Kaszewiak zasłynął dzięki udziałowi w programie "Sprawa dla reportera", gdzie udziela bohaterom rad prawnych. Mecenas zyskał tak ogromną sympatię widzów. Gdy przez dłuższy czas nie pojawiał się w produkcji TVP, wielu z nich dopytywało, kiedy wreszcie ponownie go zobaczą na szklanym ekranie.

Rozpoznawalność przełożyła się także na liczbę obserwatorów na Instagramie. Profil mecenasa śledzi obecnie 59.2 tys. osób. Niedawno zaoferowano z tego powodu mu nietypową współpracę. "Dostałem dzisiaj intratną propozycje reklamowania alkoholu. Dziękuje, nie skorzystam (…)" - zdradził w poście Piotr Kaszewiak.

Piotr Kaszewiak zwrócił się do fanów

Piotr Kaszewiak w tym samym poście postanowił zwrócić się do fanów. "(…) wypije dziś kieliszek wina (albo dwa) za was - prawie 60 tys. ludzi, którzy z niezrozumiałych dla mnie powodów stoicie tu za mną murem i mnie w to wszystko wpakowaliście" - dodał mecenas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kaszewiak nawiązał też w poście do przezwiska, które nadali mu fani. Prawnik od pewnego czasu nazywany jest "Cesarzem Palestry". Zwrócił się przy okazji do stand-upera Damiana Midasa, którego zapytał: "czy z tego 'cesarstwa' można jakoś abdykować". Fani jednak nie pozostawili adwokatowi żadnych złudzeń:

"Panie Piotrze odpowiedź brzmi: Nie można. Tytuł cesarski jest na całe życie", "Niestety, cesarzem jest się do końca, proszę nas nie zostawiać", "Zaprawdę powiadam - Cesarzem Palestry będziesz na wieki" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl