GwiazdyKatarzyna Cichopek już nie nosi obrączki? Pokazała wymowne zdjęcie

Katarzyna Cichopek już nie nosi obrączki? Pokazała wymowne zdjęcie

Katarzyna Cichopek pokazała się na Instagramie bez obrączki
Katarzyna Cichopek pokazała się na Instagramie bez obrączki
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
23.03.2022 09:47

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaskoczyli niedawno media informacją o swoim rozstaniu. Para zdecydowała o tym po 17 latach związku. Obydwoje udowadniają, że jest to poważna i stanowcza decyzja - zarówno Marcin Hakiel, jak i Katarzyna Cichopek pokazali się w mediach społecznościowych bez obrączek.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili niedawno koniec swojego związku, elektryzując tym plotkarskie media w Polsce. Małżonkowie byli w związku przez 17 lat i wydaje się, że wcześniej nie dawali żadnych sygnałów, że coś się między nimi psuje. Fani pary mieli więc nadzieję, że sytuację być może uda się naprawić, jednak wszystko wskazuje na to, że decyzja o rozstaniu jest ostateczna.

Katarzyna Cichopek zdjęła obrączkę

Potwierdza to zachowanie obydwojga ekspartnerów, którzy na Instagramie dają sygnały, że małżeństwo jest definitywnie skończone. Katarzyna Cichopek pokazała się w social mediach po krótkiej nieobecności, a jej instagramowi fani natychmiast zwrócili uwagę, że aktorka nie nosi już obrączki. Widać to przy opublikowanej przez nią reklamowej relacji swojej marki biżuterii. Pokazała tam prawą dłoń, na której ma pierścionek z kamieniem szlachetnym.

Katarzyna Cichopek pokazała prawą dłoń, na której nie ma obrączki
Katarzyna Cichopek pokazała prawą dłoń, na której nie ma obrączki© Instagram | katarzynacichopek

Podobnie zachował się Marcin Hakiel, który na zorganizowanym na swoim kanale instagramowym Q&A na jedno z pytań odpowiedział wprost: "Już nie noszę obrączki".

Obydwoje przestali się także obserwować na Instagramie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się

Związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zaczął się w 2006 roku na planie programu "Taniec z gwiazdami", który zresztą wygrali, tańcząc brawurowo układ inspirowany hitem z "Dirty Dancing". Otrzymali za niego maksymalną liczbę punktów. Ich relacja nie była tylko przelotnym, gorącym romansem – para pobrała się dwa lata później, w 2008 roku, w Zakopanem, w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Katarzyna Cichopek i Marci Hakiel doczekali się też dwójki dzieci: Heleny i Adama.

Przez wiele lat małżonkowie uchodzili za wzór idealnego związku. Często publikowali wspólne uśmiechnięte zdjęcia, publicznie okazywali sobie uczucia. Po 17 latach związku opublikowali jednak oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta