GwiazdyCichopek mówi o przyszłości z Kurzajewskim. Padły jednoznaczne słowa

Cichopek mówi o przyszłości z Kurzajewskim. Padły jednoznaczne słowa

Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu
Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu
Źródło zdjęć: © AKPA
17.10.2022 10:14, aktualizacja: 17.10.2022 11:47

Katarzyna Cichopek ujawniła niedawno, że związała się z Maciejem Kurzajewskim. Prezenterzy TVP byli razem w Izraelu, skąd opublikowali wspólne zdjęcie. Teraz gwiazda serialu "M jak miłość" udzieliła wywiadu, w którym nawiązała do swojego nowego związku.

Katarzyna Cichopek rozwiodła się z Marcinem Hakielem pod koniec sierpnia. Para rozstała się bez orzeczenia o winie już po jednej rozprawie. Kiedy wydawało się, że nie wyjdą żadne kolejne rewelacje, okazało się, że krążące wcześniej plotki o jej związku z Maciejem Kurzajewskim są prawdziwe. Para ujawniła, że jest razem podczas wspólnej wycieczki do Izraela z okazji urodzin Cichopek.

Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu. "Otwieram w życiu nowy rozdział"

Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu redakcji "Party". Nawiązała w nim do swojej nowej miłości i związku z Kurzajewskim. Znana z "M jak miłość" aktorka podchodzi do przyszłości z dużym entuzjazmem i optymizmem.

"Skoczyłam 40 lat i czuję, że otwieram w życiu nowy rozdział. To, co było, zostawiam za sobą i z optymizmem patrzę w przyszłość. Sama jestem ciekawa, co mi przyniesie. Życzę sobie zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, zwłaszcza podróżniczych i miłości" - stwierdziła Katarzyna Cichopek w rozmowie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą. "Miłość pojawia się na każdym kroku"

Kurzajewski i Cichopek udzielili także wspólnie pierwszego wywiadu już podczas swojej wyprawy do Izraela. Również wtedy Katarzyna Cichopek mówiła o rozpoczynaniu "nowego rozdziału". - Nie bez powodu to miejsce zostało wybrane, bo jest to czas podsumowania, czas powrotu do przeszłości, zamknięcia pewnego rozdziału, ale przede wszystkim otwarcia nowego rozdziału - podkreśliła aktorka.

- U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo "miłość". To jest najpiękniejsze i myślę, że to nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. (…) Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas - mówił z kolei Maciej Kurzajewski.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl