GwiazdyKatarzyna Cichopek pierwszy raz o rozstaniu z mężem. Mówi też o relacji z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozstaniu z mężem. Mówi też o relacji z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek udzieliła pierwszego wywiadu o rozstaniu z mężem
Katarzyna Cichopek udzieliła pierwszego wywiadu o rozstaniu z mężem
Źródło zdjęć: © East News, AKPA
oprac. MKO

26.05.2022 18:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z mężem Marcinem Hakielem. Para ogłosiła rozstanie na początku marca. Aktorka do tej pory konsekwentnie milczała na ten temat. Teraz zdecydowała się na szczerą rozmowę. Nie tylko opowiedziała o relacji z byłym mężem, ale także wyjaśniła, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim.

Wiadomość o rozstaniu słynnej pary obiegła media na początku marca tego roku. Małżonkowie zamieścili na swoich instagramowych profilach lakonicznie oświadczenie, w których poinformowali o rozpadzie związku po 17 wspólnych latach. Poprosili o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie, zapewniając, że nie będą komentować sprawy w mediach. Do tej pory im się to udawało. Jednak szum medialny wokół ich rozstania najwyraźniej skłonił Katarzynę Cichopek, by podzielić się z opinią publiczną wyjaśnieniami.

Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozstaniu z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek pojawiła się na Kongresie Zdrowia Kobiet, gdzie udzieliła szczerego wywiadu na temat relacji z mężem Marcinem Hakielem.

- Nie mamy relacji. Nas związek się zakończył. Oczywiście mamy dzieci, zawsze będziemy wspólnie je wychowywać i kontaktujemy się w sprawach dzieci - powiedziała reporterce serwisu Jastrząb Post.

Zapewniła, że nie będzie dzielić się szczegółami na temat ich rozstania. Nie zamierza również oczerniać swojego męża, ponieważ darzy go ogromnym szacunkiem.

- Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie - wyznała.

"Relacje są zawodowe"

W rozmowie padło również pytanie o relację z Maciejem Kurzajewskim, współprowadzącym "Pytanie na śniadanie". W mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, co łączy współpracowników TVP. Katarzyna Cichopek jednoznacznie ucięła wszelkie plotki na ten temat.

- Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić "Pytanie na śniadanie" i kolejne projekty, które przed nami - powiedziała.

"Mają miłość z dwóch stron"

Katarzyna Cichopek zapewniła również, że zarówno ona, jak i Marcin Hakiel, zadbali o dobro dzieci, starając się zapewnić im jak najłagodniejsze przejście przez rozwód rodziców.

- Staraliśmy się to przeprowadzić w taki sposób, żeby jak najbardziej zminimalizować ich przykre emocje. Mają miłość z dwóch stron, z obu stron. Jestem wdzięczna Marcinowi za to co dla nich robi a robi dużo miłych rzeczy. Ja też staram się ze swojej strony dać całą siebie: wsparcie, bezpieczeństwo. Chronię ich, jak najbardziej umiem przed tym całym teraz zainteresowaniem, które w obecnej sytuacji akurat im jest najmniej potrzebne. I tak i musimy to przetrwać. To jest rudny egzamin dla całej naszej rodziny, ale wierzę głęboko w to, że go zdamy, bo te wszystkie lata miłości i bezpieczeństwa, zaangażowania w dzieci teraz procentują - powiedziała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także