GwiazdyKatarzyna Cichopek tak zareagowała na wywiad Hakiela. "Ma żal"

Katarzyna Cichopek tak zareagowała na wywiad Hakiela. "Ma żal"

Katarzyna Cichopek miała zadzwonić do Marcina Hakiela z pretensjami po jego wywiadzie
Katarzyna Cichopek miała zadzwonić do Marcina Hakiela z pretensjami po jego wywiadzie
Źródło zdjęć: © East News, Instagram | PIOTR KAMIONKA, REPORTER, marcinhakiel
25.04.2022 09:06, aktualizacja: 25.04.2022 09:38

Marcin Hakiel udzielił wywiadu w programie "Miasto kobiet", w którym zdradził kulisy rozstania z Katarzyną Cichopek. Podczas rozmowy zasugerował, że został przez porzucony przez Cichopek dla innej osoby. Oto jak miała zareagować aktorka na te doniesienia.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli w związku przez 17 lat, z czego 14 lat jako małżeństwo. W marcu 2022 roku obydwoje wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. Podkreślili też, że nie będą komentować swojej decyzji.

Dotychczas żadne z nich nie wspominało o przyczynach rozejścia ani nie przybliżało jego szczegółów, jednak ostatnio Marcin Hakiel w wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską w programie "Miasto kobiet" opowiedział o tym więcej.

Marcin Hakiel o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. "Ta wolność ma imię"

Marcin Hakiel zasugerował, że powodem jego rozstania z żoną było odejście do innej osoby. - Od jakiegoś czasu Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię - powiedział w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Jak wyznał, mimo walki o małżeństwo i prób uratowania związku z pomocą specjalisty, zrozumiał, że "ten okręt, z którym spędziłem te 17 lat, że on już płynął pod inną banderą". Podkreślił także, że mocno przeżył rozstanie, nie radził sobie z nim i korzystał z pomocy terapeutycznej.

Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad. "Zadzwoniła do niego z pretensjami"

Jak Katarzyna Cichopek przyjęła te doniesienia? Jak donosi Plotek, powołując się na znajomą pary, gwiazda "M jak miłość" miała być zdenerwowana.

"Kasia już wcześniej wiedziała, że Marcin poszedł na wywiad do TVN Style. Ma żal, bo umawiali się, że nie będą prać brudów publicznie i udzielać wywiadów" - czytamy wypowiedź informatorki na stronie Plotka. - "Gdy dowiedziała się o wywiadzie męża, zadzwoniła do niego z pretensjami. Przypomniała o wzajemnych ustaleniach".

Źródło podaje też, że wyjątkowo bolesne było zasugerowanie zdrady. "Nigdy w życiu by tego nie zrobiła. Dla niej przysięga w kościele jest święta" - zaznacza kobieta i podkreśla, że "Marcin jest dzisiaj innym człowiekiem niż gdy [Katarzyna Cichopek – przyp. red.] za niego wychodziła".

"Decyzja o rozwodzie była ich wspólną decyzją. Marcin obiecał Kasi, że już więcej nie będzie roztrząsał ich spraw publicznie" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta