ycipk-9pxovq

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg. Została upomniana

Katarzyna Cichopek cieszy się beztroskimi wakacjami w rodzinnym gronie. Jednak nawet w tej sielankowej atmosferze nie udało jej się uciec od uszczypliwych komentarzy. Wszystko przez zabieg, któremu się poddała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek wybrała się na fish pedicure. Została skrytykowana
Katarzyna Cichopek wybrała się na fish pedicure. Została skrytykowana (ONS.pl)
ycipk-9pxovq

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie z tzw. fish spa. To zabieg, podczas którego rybki znajdujące się w akwarium obgryzają martwy naskórek stóp lub innych części ciała.

Mina aktorki zdradza wszystko – widać, że ma niezły ubaw. Nie wszyscy jednak podzielają jej radość.

ycipk-9pxovq

Opinie pod zdjęciem, jak w przypadku większości postów osób publicznych, były podzielone. Kilka obserwatorek pogratulowało aktorce odwagi – przyznały, że same chciałyby spróbować podobnego zabiegu, ale zwyczajnie się boją. Część opowiedziała o własnych doświadczeniach i reakcjach. Nie zabrakło jednak uszczypliwości i głosów, że fish pedicure, wbrew obiegowej opinii, nie jest najlepszym zabiegiem, jaki można sobie zafundować.

– Najgłupsza rzecz, którą można zrobić. Tego już dawno zakazują. Nie jest to bezpieczne i nie tylko można złapać lżejsze zakażenia typu grzybiczego, ale poważniejsze też (prowadzące do sepsy i amputacji kończyn, obumierania skóry). Woda też nie jest wymieniana – przestrzegła jedna z internautek. Cichopek nie odniosła się jednak do krytyki.

ycipk-9pxovq

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Gwiazdorskie pary z dużą różnicą wieku

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-9pxovq

ycipk-9pxovq
ycipk-9pxovq