Trwa ładowanie...

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg. Została upomniana

Katarzyna Cichopek cieszy się beztroskimi wakacjami w rodzinnym gronie. Jednak nawet w tej sielankowej atmosferze nie udało jej się uciec od uszczypliwych komentarzy. Wszystko przez zabieg, któremu się poddała.

Share
Katarzyna Cichopek zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg. Została upomniana
Źródło: ONS.pl
dhk1qm7

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie z tzw. fish spa. To zabieg, podczas którego rybki znajdujące się w akwarium obgryzają martwy naskórek stóp lub innych części ciała.

Mina aktorki zdradza wszystko – widać, że ma niezły ubaw. Nie wszyscy jednak podzielają jej radość.

Opinie pod zdjęciem, jak w przypadku większości postów osób publicznych, były podzielone. Kilka obserwatorek pogratulowało aktorce odwagi – przyznały, że same chciałyby spróbować podobnego zabiegu, ale zwyczajnie się boją. Część opowiedziała o własnych doświadczeniach i reakcjach. Nie zabrakło jednak uszczypliwości i głosów, że fish pedicure, wbrew obiegowej opinii, nie jest najlepszym zabiegiem, jaki można sobie zafundować.

dhk1qm7

– Najgłupsza rzecz, którą można zrobić. Tego już dawno zakazują. Nie jest to bezpieczne i nie tylko można złapać lżejsze zakażenia typu grzybiczego, ale poważniejsze też (prowadzące do sepsy i amputacji kończyn, obumierania skóry)
. Woda też nie jest wymieniana – przestrzegła jedna z internautek. Cichopek nie odniosła się jednak do krytyki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Gwiazdorskie pary z dużą różnicą wieku

dhk1qm7

Podziel się opinią

Share
dhk1qm7
dhk1qm7