Trwa ładowanie...
dj3i7xf

Kate Hudson skomentowała swój poród. Internautki nie zostawiły na niej suchej nitki

Kate Hudson została gwiazdą październikowego numeru amerykańskiej edycji magazynu "Cosmopolitan". Aktorka wzięła udział w sesji okładkowej i udzieliła wywiadu, który wzbudził ogromne emocje w kobietach. Wszystko przez jedną wypowiedź dotyczącą porodu. Gwiazda z pewnością nie spodziewała się takiej reakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Hudson została skrytykowana za wypowiedź na temat porodu
Kate Hudson została skrytykowana za wypowiedź na temat porodu (ONS.pl)
dj3i7xf

Kate Hudson w rozmowie z pismem "Cosmopolitan" opowiedziała o życiu prywatnym, karierze i rodzinie. Wywiad ten niczym nie różniłby się od innych, gdyby nie jedno zdanie, które padło z jej ust. Aktorka stwierdziła, że jedną z rzeczy, które zrobiła z czystego lenistwa, był poród przez cięcie cesarskie. Hollywoodzka blond piękność, która urodziła dwoje dzieci, nie wiedziała, że ta niewinna, żartobliwa wypowiedź wywoła aż takie poruszenie.

Matki w komentarzach nie zostawiły na niej suchej nitki. - Bardzo podobał mi się ten wywiad do czasu, aż przeczytałam zdanie na temat cesarskiego cięcia. Wstydź się! - pisze jedna z internautek. - Jestem bardzo rozczarowana tym komentarzem. Po 24 godzinach ciężkiego porodu, który przekształcił się w cesarkę, by uratować życie moim synom, trudno jest to nazwać "lenistwem". Żart czy nie, to niewrażliwy komentarz z jej strony - dodaje kolejna.

Wśród czytelniczek znalazły się i takie, które starały się bronić Hudson. - Nikogo nie uraziła, nikogo nie wymieniła po imieniu. To wolny kraj, a ona nawiązywała do siebie - czytamy w sieci. Kto waszym zdaniem ma rację? Czy Kate rzeczywiście przesadziła?

dj3i7xf

Polecamy: Księżna Kate w ciąży!

dj3i7xf

Podziel się opinią

Share

dj3i7xf

dj3i7xf