GwiazdyKate Middleton bawiła się z dzieckiem i opowiedziała, jaki jest Louis. Nagranie robi furorę

Kate Middleton bawiła się z dzieckiem i opowiedziała, jaki jest Louis. Nagranie robi furorę

Kate Middleton bawiła się z dzieckiem i opowiedziała, jaki jest Louis. Nagranie robi furorę
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
13.09.2019 08:43, aktualizacja: 14.09.2019 10:05

Kate Middleton spotkała się z rodzinami w trudnej sytuacji życiowej. Podczas rozmowy z jedną z matek, zabawiała jej dziecko. Kobieta wyznała, co usłyszała od księżnej.

Kate Middleton i Louis

#

Księżna Kate niedawno chwaliła się zaprojektowanym przez siebie ogrodem w miejscowości Wisley. Przy okazji miała okazję poznać rodziny wspierane przez brytyjskie organizacje charytatywne. Ich działalność szczególnie interesuje księżną, która poświęciła dużo uwagi mamom z okolicy. Jedna wyjawiła przebieg ich rozmowy. Na filmiku widać, jak księżna Kate zabawia jej córeczkę.

– Powiedziała nam, że jej synek Louis uwielbia wąchać kwiaty i przebywać na świeżym powietrzu – relacjonowała mediom 25-letnia Sarah Griffiths. Taka informacja jest na wagę złota, bo o najmłodszym dziecku Kate i Williama wiadomo tyle, co nic. W trakcie pogawędki księżna Cambridge tańczyła z dziewczynką i spytała, czy lubi muzykę. Cała impreza miała zaś na celu przekonanie rodziców, by ci jak najwięcej czasu spędzali z dziećmi na dworze. Bo to, zdaniem księżnej, ma ogromny wpływ na ich zdrowie i szczęście.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi