Blisko ludziKate Middleton wiele zawdzięcza jednemu sprytnemu trikowi. Nauczyła się go od Diany

Kate Middleton wiele zawdzięcza jednemu sprytnemu trikowi. Nauczyła się go od Diany

Kate Middleton wiele zawdzięcza jednemu sprytnemu trikowi. Nauczyła się go od Diany
Źródło zdjęć: © Getty Images
05.11.2019 09:14

Księżna Kate uchodzi za jedną z najbardziej lubianych i podziwianych członkiń brytyjskiej monarchii. Jak przekonuje królewski komentator Neil Sean, wszystko zawdzięcza sprytnemu trikowi, którego nauczyła się od księżnej Diany.

Księżna Kate wciąż jest bardziej lubiana niż jej szwagierka Meghan Markle. Z czego wynika ta niechęć do księżnej Sussex? Nie wiadomo. Królewski ekspert twierdzi jednak, że w przypadku Kate kluczem do serc Brytyjczyków było jej podejście do wychowywania dzieci.

Kate Middleton bierze przykład z Diany

– To, co zrobiła księżna Diana, kiedy jeszcze była z nami, było naprawdę sprytne. Chciała mieć pewność, że William i Harry będą mieli normalne życie. Było takie bardzo znane zdjęcie, na którym stali w kolejce do McDonald’s w Kensington w Londynie. Kate robi to samo. Widać, że obrała dokładnie tę samą drogę – mówił Sean w rozmowie z australijskimi mediami.

Zdaniem eksperta księżna Cambridge czerpie z metod tragicznie zmarłej teściowej – widać to w sposobie, w jaki wychowuje swoje dzieci. Kate została kilkakrotnie przyłapana przez paparazzich w towarzystwie Charlotte, George’a i Louisa. Za każdym razem wyglądała jak każda inna mama – beztrosko spędzała czas z dziećmi, bawiła się z nimi i zachowywała się tak, jakby nie wiedziała, że jest obserwowana przez fotoreporterów.

– Księżna chce, żeby jej dzieci doświadczyły czegoś prawdziwego. Krążyło nawet zdjęcie, na którym Kate robiła zakupy z dziećmi z okazji Halloween. To naprawdę przybliża ludzi nie tylko do Williama i Kate, ale do całej rodziny królewskiej – dodał Sean. Jego zdaniem Kate widzi, że zasady panującej od lat muszą zostać zmodernizowane. Ma szczęście, że u jej boku jest William, syn księżnej Diany, która nie bez powodu do dziś jest nazywana "królową ludzkich serc".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl