Blisko ludziKayah na koncercie w Lublinie spotkała niespodzianka. Syn Roch zaskoczył gwiazdę

Kayah na koncercie w Lublinie spotkała niespodzianka. Syn Roch zaskoczył gwiazdę

Kayah
Kayah
Źródło zdjęć: © AKPA
10.08.2021 18:35

Roch to syn Kayah i Rinke Rooyensa. Para była małżeństwem 12 lat, a owoc ich miłości, syn Roch ma już 22 lata. Choć rodzina ostatecznie się rozpadła, wszyscy utrzymują przyjacielskie stosunki. Ostatnio Roch zaskoczył mamę podczas jej koncertu w Lublinie.

Rodzice Rocha

Kayah i Rinke Rooyens powitali na świecie swego syna Rocha w 1998 r. Sami poznali się na planie programu "To było grane", który emitowano na antenie TVN. Rinke Rooyens obdarzył pierworodnego wielkim uczuciem i zdecydował się nazwać swoją firmę na jego cześć — przyjęła ona nazwę Rochstar.

Choć jego małżeństwo po 12 latach się rozpadło, nikt nie zerwał ze sobą kontaktów. Wszyscy starają się żyć w przyjacielskich stosunkach, a Kayah uczestniczyła nawet w kolejnym ślubie byłego partnera, który zawarł w Grecji z Joanną Przetakiewicz.

"To jest kwestia dojrzałości. Jesteśmy młodym związkiem, bo dopiero jesteśmy ze sobą niecałe trzy lata, ale jesteśmy bardzo dojrzałymi ludźmi. Stworzyliśmy dużą, pachworkową rodzinę. Mamy wspólnie czterech synów (plus ich cztery dziewczyny - to już jest osiem osób), plus nasi rodzice: tata Rinke i moja mama, plus Kayah ze swoim partnerem to już jest 12 osób! Lubimy się, kochamy, troszczymy się o siebie, szanujemy, podchodzimy do siebie z sympatią. Jesteśmy jedną, wielką rodziną" – powiedziała Joanna Przetakiewicz w "Plejadzie".

Kayah pochwaliła się synem

Nie tylko Rinke chwali się synem. Kayah zrobiła to na żywo, na oczach tłumów. Na koncercie w Lublinie, który był dedykowany kulturze żydowskiej, gwiazda pokazała zdjęcia swojego ukochanego dziecka na telebimie. Oprócz fotografii fani mogli podziwiać młodego mężczyznę na żywo. Roch zrobił bowiem Kayah niespodziankę i osobiście pojawił się na jej występie. To wyjątek, bo rzadko odwiedza mamę w pracy.

Roch na festiwal do Lublina przybył z przyjaciółmi. Jego najnowsze zdjęcia można zobaczyć z kolei na profilu u jego ojca. Widać duże podobieństwo obydwu panów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta