Trwa ładowanie...

Kelly McGillis dobitnie wyjaśniła, dlaczego nie zagra z Tomem Cruisem. "Jestem za stara i za gruba"

Kultowy "Top Gun" powraca. Pomimo upływu 35 lat w rolę główną wcieli się ten sam aktor - Tom Cruise. Jednak u jego boku na próżno szukać Kelly McGillis. Aktorka nie dostała propozycji zagrania w drugiej części filmu i jak sama przyznała, zdaje sobie sprawę, że nie wygląda tak, jak dawniej.
Share
Kelly McGillis kilkadziesiąt lat temu kradła serca wielu fanów
Kelly McGillis kilkadziesiąt lat temu kradła serca wielu fanówŹródło: Getty Images
d2nkciu

Kelly McGillis o Top Gun 2

Chociaż Tom Cruise i Kelly McGillis tworzyli genialną parę w pierwszej części "Top Gun", twórcy filmu postanowili zaproponować udział w drugiej części tylko Tomowi, a do roli jego partnerki poszukać innej, młodszej kobiety. Kelly McGillis wcale nie dziwi się, że nie dostała telefonu z propozycją. "Jestem stara, gruba i wyglądam dokładnie na tyle, ile mam lat i tak jak się w tym wieku wyglądać powinno, a to nie o to przecież chodzi w tym przemyśle" - wyznała.

d2nkciu

Aktorka ma obecnie 62 lata i wygląda adekwatnie do swojego wieku, a to Tom Cruise sprawia wrażenie, jakby zatrzymał się w czasie.

NEW YORK - OCTOBER 27: Actress Kelly McGillis attends the "Stake Land" premiere at The Film Society of Lincoln Center on October 27, 2010 in New York City. (Photo by Mike Coppola/FilmMagic) Getty Images
NEW YORK - OCTOBER 27: Actress Kelly McGillis attends the "Stake Land" premiere at The Film Society of Lincoln Center on October 27, 2010 in New York City. (Photo by Mike Coppola/FilmMagic)Źródło: Getty Images

Zobacz także: "Proszę przynieść mi papier toaletowy". Rezydentka turystyczna o swojej pracy

d2nkciu

Podziel się opinią

Share
d2nkciu
d2nkciu