Trwa ładowanie...

Kiepski wynik Melanii Trump. Amerykanie ocenili działalność ustępującej pierwszej damy

Prezydentura Donalda Trumpa dobiega końca, dlatego stacja CNN postanowiła ostatni raz zapytać Amerykanów o ich opinię na temat Donalda i Melanii Trump. Wyniki nie mogą napawać ich optymizmem.
Share
Melania Trump
Melania TrumpŹródło: Getty Images
d3g2gwc

Ustępująca para prezydencka spakowała już swoje rzeczy i jest w trakcie wyprowadzki z Białego Domu. Melania Trump zdążyła już wygłosić pożegnalne przemówienie. Zaapelowała, aby wszyscy kierowali się dobrem i wybierali miłość zamiast przemocy oraz podziękowała.

"Żadne słowa nie oddadzą mojej głębokiej wdzięczności za przywilej służenia wam jako pierwsza dama. Wszystkim mieszkańcom tego państwa mówię: na zawsze pozostaniecie w moim sercu, dziękuję!" - podkreśliła.

Żona Donalda Trumpa cieszy się, że mogła spełniać się w tak ważnej roli, ale okazuje się, że niewielu Amerykanów docenia jej działania. Z najnowszego sondażu przeprowadzonego dla stacji CNN wynika, że tylko 47 proc. ankietowanych będzie ją dobrze wspominać.

d3g2gwc

Zobacz także: Melania Trump wydała oświadczenie. "Jestem zawiedziona i zniechęcona ostatnimi wydarzeniami"

Jest to jednocześnie najgorsza jej nota od 2016 roku, czyli momentu ogłoszenia wyników wyborów. Dla porównania Michelle Obama w momencie wyprowadzki z Białego Domu uzyskała poparcie na poziomie 69 proc.

Donald Trump również nie cieszy się obecnie zbyt dobrą opinią wśród Amerykanów. Z sondażu CNN wynika, że pozytywnie ocenia go tylko 33 procent Amerykanów, którzy wzięli udział w badaniu.

20 stycznia 2021 roku zostanie zaprzysiężony nowy prezydent USA - Joe Biden. Uroczystość uświetnią występy światowej sławy artystów. Na scenie pojawi się m.in. Justin Tomberlake, Jon Bon Jovi czy Lady Gaga, która zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych.

d3g2gwc

Profesor Andrzej Fal komentuje wyniku testów nauczycieli. Ekspert dostrzega wadę tego pomysłu

d3g2gwc

Podziel się opinią

Share
d3g2gwc
d3g2gwc