Kim jest dziewczyna Buddy? Mówi o sobie "Grażynka"

Dziewczyna Buddy na Instagramie
Dziewczyna Buddy na Instagramie
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. ASK

29.01.2024 13:50, aktual.: 29.01.2024 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziewczyna Buddy, popularnego youtubera, też robi karierę w sieci. W sieci jest znana jako "Grażynka" a jej profil na Instagramie śledzi prawie 400 tys. osób. Jak skomentowała akcję swojego partnera na WOŚP?

Kamil Labudda, czyli Budda, od kilku lat prężnie działa w sieci. Śmiało można powiedzieć, że 25-latek jest jednym z najpopularniejszych youtuberów. Zasłynął m.in. z wspierania akcji charytatywnych. To on podrzucił paczkę pod jeden z domów dziecka w okolicach Krosna, w której znajdowało się 100 tys. złotych i 5 kilogramów słodyczy. O tej akcji rozpisywały się chyba wszystkie polskie media, a internauci nie mogli wyjść z podziwu, jak wielkie serce ma Budda.

Wrzucił do puszki WOŚP 100 tys. zł. Tak skomentowała to jego dziewczyna

Głośno o youtuberze zrobiło się też wczoraj, kiedy okazało się, że do jednej z puszek WOŚP wrzucił 100 tys. zł. Zdjęcie youtubera w przebraniu dziadka zamieściła na swoim InstaStory właśnie jego dziewczyna. Podpisała: "Twój ulubiony sugar daddy".

Profil „Grażynki” śledzi aż 373 tys. osób
Profil „Grażynki” śledzi aż 373 tys. osób© Instagram

Kim jest dziewczyna Buddy? "Grażynka" lubi podróże

Trudno szukać wspólnych zdjęć czy nagrań na ich instagramowych profilach. Związek Buddy i "Grażynki" bardzo interesuje internautów. W wywiadzie z Wersow, Kamil Labudda przyznał, że zawsze może liczyć na swoją dziewczynę. Wspiera go w ciężkich chwilach, była przy nim, kiedy miał problemy finansowe. " Mieszkaliśmy na 6 mkw. w pokoju u jej rodziców. Ona miała swój pokój, mnie do niego zaprosiła tak jakby, żeby mnie odciążyć od wynajmu za 2 500 złotych miesięcznie. Jak się rozłożyło łóżko, to się nie dało drzwi do końca otworzyć, tylko się musieliśmy, wiesz, przecisnąć" — opowiadał Budda. Życie youtubera nie było usłane różami. Wyznał kiedyś, że jego ojciec był bezdomnym alkoholikiem, a matka wyrzuciła go z domu, zaraz po tym, jak skończył 18 lat.

Dziewczyna Buddy na Instagramie

Profil "Grażynki" śledzi aż 373 tys. osób. Ma na imię Aleksandra. Po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych widać, że lubi podróże, luksusowe samochody i modę. Wspomina o swoim ukochanym, ale rzadko pozują razem. Jednak wśród starszych postów można znaleźć tajemnicze ujęcie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także