Blisko ludziKim Kardashian chce rozwodu. Kanye West stawia celebrytce kolejne warunki

Kim Kardashian chce rozwodu. Kanye West stawia celebrytce kolejne warunki

Kim Kardashian ma problem z rozwodem
Kim Kardashian ma problem z rozwodem
Źródło zdjęć: © Instagram | Kim Kardashian

25.02.2022 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno minął rok od momentu, kiedy Kim Kardashian złożyła dokumenty rozwodowe. Niestety małżonek, z którym już praktycznie nie jest w związku, wciąż robi celebrytce problemy - bez walki ani myśli się poddawać.

Kim Kardashian po siedmiu latach małżeństwa postanowiła rozwieść się z mężem. Wraz z Kayne Westem ma czworo dzieci i spory majątek do podziału. Celebrytka miała jednak nadzieję, że postąpią jak dorośli i sprawa rozwodowa przebiegnie szybko. Niestety wygląda na to, że może to być jedną z tych, które ciągną się latami. West wciąż nie daje bowiem za wygraną.

Kim Kardashian nie może dogadać się z Kayne Westem? Dostała trzy warunki

Kayne West postawił Kim trzy warunki, twierdząc, że jeśli Kardashian na nie przystanie, zgodzi się w końcu podpisać dokumenty rozwodowe. Dziennikarzom magazynu "People" udało się ustalić, o co dokładnie Westowi chodzi.

Pierwszy warunek dotyczy tzw. prawa do rekompensaty. Według tej zasady po rozwodzie każdy z małżonków ma dostać zwrot pieniędzy, jakie wydało na potrzeby byłego partnera, jeszcze w trakcie trwania małżeństwa. Drugi warunek postawiony przez rapera dotyczy aktywów, czyli zasobów majątkowych. West chce, aby Kim nie przenosiła żadnych pieniędzy ze wspólnego konta przed tym, jak ustalone zostaną warunki ich własności. Kardashian odpiera to żądanie, zauważając, że mają rozdzielność majątkową, czyli tzw. intercyzę.

Ostatnie, trzecie wymaganie powołuje się na przywilej małżeński, który nadaje prawo do niezdradzania treści rozmów, które odbywali małżonkowie. W ten sposób ani Kayne ani Kim nie mogą być świadkami w sądzie przeciwko sobie.

Była wielka miłość. Teraz są wielkie problemy

Dla Kim cały uruchomiony proces sądowy jest niezwykle stresujący. Siedem miesięcy temu Kardashian wystąpiła z prośbą do sądu w Kalifornii, aby legalnie nadał jej tytuł singielki. Celebrytka chciała rozłożyć rozwód na dwa etapy - najpierw zmienić stan cywilny, a później przejść do podziału majątku oraz podziału opieki nad dziećmi. Raper, z którym związek legł w gruzach, postanowił najwyraźniej utrudnić sprawę dla Kim, jak tylko można. Nie wiadomo, kiedy byłym partnerom w końcu uda się zamknąć ten etap.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także