GwiazdyKlara Lewandowska trenuje jak profesjonalistka. Tak ćwiczy pięciolatka

Klara Lewandowska trenuje jak profesjonalistka. Tak ćwiczy pięciolatka

Anna Lewandowska trenuje razem z córkami
Anna Lewandowska trenuje razem z córkami
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
05.09.2022 10:21, aktualizacja: 05.09.2022 10:42

Anna Lewandowska jest znana wszystkim jako trenerka personalna, która zbudowała własną markę w branży fitness. Czy Klara idzie w jej ślady? Wszystko na to wskazuje! Ostatnio "Lewa" opublikowała InstaStories, na którym widać, że pięciolatka potrafi już trenować jak profesjonalistka.

Anna i Robert Lewandowscy przenieśli się do Hiszpanii po tym, jak były napastnik Bayernu Monachium podpisał kontrakt z klubem FC Barcelona. Kariera "Lewego", ku radości kibiców katalońskiego klubu, rozwija się - już zaczął strzelać pierwsze bramki.

Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą. Pięciolatka trenuje jak profesjonalistka

Anna Lewandowska nie zrezygnowała oczywiście ze swojej aktywności. Znana trenerka cały czas regularnie ćwiczy. Okazuje się, że nie jest osamotniona przy codziennych treningach.

"Lewa" opublikowała ostatnio w swoich mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym widać, jak razem z dziećmi biegają po plaży i trenują - mama z córkami robią pajacyki czy inne ćwiczenia fizyczne. Klara i Laura naśladowały mamę w każdym ruchu. Najwyraźniej Lewandowska skutecznie zaraziła je pasją do sportu i do aktywnego stylu życia.

Ostatnio opublikowała też InstaStories, na którym pokazała, jak razem z nią ćwiczy pięcioletnia Klara. Córka trenerki i piłkarza Barcelony mimo bardzo młodego wieku wydaje się podchodzić do tematu niezwykle profesjonalnie.

Klara Lewandowska ćwiczy razem z mamą
Klara Lewandowska ćwiczy razem z mamą© Instagram
Pięciolatka trenowała naprawdę profesjonalnie
Pięciolatka trenowała naprawdę profesjonalnie© Instagram

Córki Lewandowskich mają pełny kalendarz zajęć. "Muszę być uważna na jej emocje"

Anna Lewandowska często publikuje na Instagramie momenty, które spędza razem z córeczkami. Na początku roku trenerka podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi zajęć, na które zapisuje Klarę.

"Jechaliśmy z Klarą na lekcję tenisa. Jej drugą, a moją piątą. Klara ma 4,5 roku, ja 33. Klara polubiła bardzo lekcje tenisa. Czy przypadkiem nie zaczęłam przenosić na nią swoich niespełnionych ambicji? Tyle się przecież o tym mówi. Czy sama wpadłam w tę pułapkę?" - zastanawiała się "Lewa".

"W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ach, no i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki…" - wymieniała trenerka.

Lewandowska wyznała, że z jednej strony chciałaby dać córkom wszystko to, czego sama nie miała, ale z drugiej obawia się, że przekroczy granicę i zacznie wywierać na nich presję, a tego stara się uniknąć.

"Jak każdy rodzic po prostu chcę, by sama poznała i robiło to, co daje jej radość. Dlatego nie naciskam, za to ciągle obserwuję. I mam świadomość, że muszę być uważna na jej emocje" - podsumowała.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta