Blisko ludziKobieta urodziła dziecko swojej siostrze bliźniaczce

Kobieta urodziła dziecko swojej siostrze bliźniaczce

Kobieta urodziła dziecko swojej siostrze bliźniaczce
Źródło zdjęć: © Facebook
Magdalena Drozdek

17.08.2015 12:53, aktual.: 17.08.2015 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do opowieści o niezwykłej siostrzanej miłości dochodzi kolejna. Po tym jak podczas pierwszej ciąży zdiagnozowano u Allison raka piersi, lekarze nie dawali jej nadziei, że będzie mogła mieć kolejne dziecko.

Do opowieści o niezwykłej siostrzanej miłości dochodzi kolejna. Po tym jak podczas pierwszej ciąży zdiagnozowano u Allison raka piersi, lekarze nie dawali jej nadziei, że będzie mogła mieć kolejne dziecko. Jej siostra bliźniaczka zdecydowała, że zostanie jej surogatką.

40-letnia Allison była w 30 tygodniu ciąży, kiedy zdiagnozowano u niej raka piersi. Pomimo chemioterapii udało jej się urodzić zdrowego chłopca, dzięki cesarskiemu cięciu.

6 lat później, gdy pozbyła się nowotworu chciała powiększyć rodzinę. Lekarze byli zgodni – nie może zajść w ciążę, bez ryzykowania własnym życiem.

Z pomocą przyszła jej siostra bliźniaczka, Dawn. – Zanim doktor skończył zdanie Dawn wykrzyknęła, że to nie ważne, bo ona urodzi jej dziecko – wspomina Allison.

W sierpniu Dawn urodziła siostrze zdrową dziewczynkę, o imieniu Hudson. Płeć dziecka była trzymana w tajemnicy przed matką aż do samego końca.

Jak napisała Allison na swoim profilu na Facebooku: - Nie tylko spełniłaś nasze marzenie, ale dałaś nam nowe życie we czwórkę, którego zawsze pragnęliśmy.

Obie kobiety przyznają, że choroba Allison była dla nich ciężkim przeżyciem. Zawsze traktowały się jako jedną duszę w dwóch różnych ciałach.

md/ WP Kobieta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także