Trwa ładowanie...

Kobiety oburzone reklamą wyszukiwarki lotów. Autorzy mają odpowiedź

Chcesz znaleźć wymarzony przelot w niskiej cenie? Możesz skorzystać z wyszukiwarki "Chocotravel". Dodatkową zachętą mają być roznegliżowane stewardessy. Po jego publikacji na autorów nietypowego spotu spadła fala krytyki. Ci jednak nie przejęli się i... wypuścili drugą odsłonę reklamy. Męską.
Share
Kobiety oburzone reklamą wyszukiwarki lotów. Autorzy mają odpowiedź
Źródło: Youtube.com
dfb8u53

Nietypowy spot reklamujący porównywarkę lotów można znaleźć w serwisie YouTube.

- Cześć. Na "Chocotravel" możesz kupić bilet na mój samolot - mówi jedna z rozebranych aktorek. "Albo na mój" - dodają inne stewardessy. W pierwszej kolejności na ujęciu widać usta, potem dopiero resztę nagich sylwetek, zakrytych jedynie banerem porównywarki. Kiedy kamera się oddala, a ujęcie staje się szersze, widać, że dziewczęta odziane są jedynie w apaszki na szyję, a krocza zakrywają czapkami, charakterystycznymi dla stewardess.

dfb8u53

Komentatorzy od razu zarzucili specom od reklamy seksizm. Właściciel firmy pochodzącej z Kazachstanu nie zamierzał odpierać zarzutów. W odpowiedzi na nie wypuścił kolejny spot reklamujący markę, tym razem z udziałem rozebranych mężczyzn - "ubranych" jedynie w kołnierzyki od koszuli i czapki kapitańskie. Schemat reklamy jest identyczny. Sami zobaczcie:

Docenić należy elastyczność firmy, jednak czy produkcja bliźniaczej reklamy z panami w roli głównej rozwiązuje problem? Raczej nie...

Półnaga Sablewska w scenach seksu reklamuje kolekcję Przetakiewicz

dfb8u53

Podziel się opinią

Share
dfb8u53
dfb8u53