Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
materac
27-08-2019 12:00

Komfort i zdrowie – sprawdź, dlaczego warto postawić na materace medyczne

Według statystyk przesypiamy średnio jedną trzecią życia. To czas poświęcony na regenerację, dlatego warto dobrze go wykorzystać i zadbać o właściwą higienę snu. Od czego zacząć? Od postaw, czyli wygodnego i odpowiednio dopasowanego materaca, który pozwoli cieszyć się zdrowym snem i lepszym samopoczuciem. Zanim wybierzesz idealny dla siebie, sprawdź, co przygotowała medyczna marka SleepMed i poznaj nowoczesne materace dla wymagających.

Komfort i zdrowie – sprawdź, dlaczego warto postawić na materace medyczneŹródło: Materiały prasowe
d2drtyz
d2drtyz

Odpowiedni materac to taki, który do Ciebie pasuje

I nie chodzi tu jedynie o dopasowanie do kształtu ciała, choć to jeden z głównych parametrów towarzyszących poszukiwaniom odpowiedniego materaca do spania. Właściwy produkt to taki, który spełnia szereg innych kryteriów, wykraczających daleko poza stopień twardości. Materace medyczne SleepMed są tego doskonałym przykładem, a ich właściwości zostały odpowiednio przetestowane i potwierdzone szwajcarskim Certyfikatem Jakości AEH. Oznacza to, że użytkownicy mogą w pełni korzystać z optymalnie zaprojektowanych produktów, które poddano szczegółowej analizie według czterech najbardziej istotnych parametrów: ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Certyfikat AEH to szczególnie ważny punkt w działalności Grupy Hilding Anders, która odpowiada za medyczną markę SleepMed i jej produkty. Producent postanowił wprowadzić na rynek materace ortopedyczne, które będą nie tylko komfortowe i prozdrowotne, lecz także higieniczne i wyjątkowo trwałe.

Sprawdzone rozwiązania w wielu odsłonach

Materace medyczne SleepMed to pięć modeli, z których każdy odpowiada szczególnym potrzebom. SleepMed Comfort, Premium oraz Supreme dają przyjemność codziennego korzystania z idealnie dopasowujących się do kształtu ciała materacy, które zawdzięczają swoje właściwości piankom VPPHR i VitaRest®. Wkłady o zróżnicowanej twardości pozostaną odpowiednie nawet wtedy, gdy zmieni się Twoja waga lub ulubiona pozycja do snu, a siedem stref podparcia zadba o to, by odciążyć poszczególne partie mięśni. Pozostałe modele z linii to SleepMed Hybrid Premium oraz Comfort, łączące zalety materacy piankowych i sprężynowych w jednym produkcie. Dzięki temu są one niezwykle miękkie, wygodne i elastyczne, a do tego wytrzymałe. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią komfort, lecz nie chcą rezygnować ze wsparcia tradycyjnych sprężyn. Ufasz tylko materacom sprężynowym? Koniecznie sprawdź model od Curem – drugiej marki własnej Hilding Anders, która wciela w życie najnowsze technologie i dzieli się nimi w swoich produktach.

Nie rezygnuj z estetyki

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy materace medyczne mogą się dobrze prezentować? Tak! Wszystkie materace Hilding Anders, w tym modele marki SleepMed, zostały dokładnie sprawdzone pod kątem ergonomii, są także higieniczne i bezpieczne dla alergików, wykonane z materiałów, które optymalnie odprowadzają wilgoć, a także niezwykle trwałe, co producent podkreśla kilkunastoletnią gwarancją. Dzięki temu materace pozostają suche, higienicznie czyste i zachowują swoje właściwości przez kolejne lata. Na szczęście projektanci SleepMed zadbali także o wizualną stronę produktów marki i stworzyli wiele rozwiązań kolorystycznych w nowoczesnym wzornictwie, by wybór materaca odpowiadał nie tylko preferencjom ciała, lecz również tym estetycznym. A wszystko to z dbałością o środowisko i bez użycia szkodliwych materiałów. Jak to możliwe? Tak działa filozofia Hilding Anders. Poznaj jej praktyczny wymiar i wybierz materac medyczny SleepMed idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2drtyz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2drtyz