Trwa ładowanie...
dejis1z

Kościół św. Mikołaja. Anna Popek z Adamem Kwiatkowskim i ambasadorem RP w Kijowie

Anna Popek wielokrotnie prowadziła Festiwal Kultury Kresowej i Festiwal Romów. Odwiedza również miejsca kultu religijnego w całej Europie. Teraz przyszedł czas na Ukrainę. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. "Pomóc Polakom na Wschodzie" - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Popek na premierze spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz"
Anna Popek na premierze spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz" (ONS.pl)
dejis1z

Anna Popek udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje w towarzystwie trzech mężczyzn - ministrem Adamem Kwiatkowiskim, ambasadorem RP w Kijowie Bartoszem Cichockim oraz proboszczem Andrzejem Rakiem. Zdjęcie zostało wykonane w Kościele św. Mikołaja, który położony jest w centrum Kijowa. Świątynia dzierżawiona jest od urzędu miasta.

Zobacz także: Anna Popek w ambasadzie Szwajcarii. Jürg Burri i kawa w roli głównej

Anna Popek w kościele na Ukrainie

Dodatkowo dziennikarka dodała opis do zdjęcia i hasztag: "Pomóc Polakom na Wschodzie". "Kościół Św. Mikołaja, który już nie jest kościołem, ale odprawiane są tu msze. Tutaj z ministrem Adamem Kwiatkowskim, ambasadorem RP w Kijowie Bartoszem Cichockim oraz z tutejszym proboszczem Andrzejem Rakiem zaraz po mszy" - napisała.

dejis1z

Warto również spojrzeć na samą Annę Popek. Prezentuje się bardzo dostojnie i elegancko - ubrana w czarny płaszcz, który uzupełniła o dużą broszkę. Oprócz tego pozuje do zdjęcia ze złożonymi rękami. Rozumiemy, że znajduje się w kościele, ale zastanawia nas, co chciała tym gestem oznajmić.

Zobacz także: Anna Popek ma młodszego o 11 lat partnera. Związek jej służy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

dejis1z

Podziel się opinią

Share

dejis1z

dejis1z