Trwa ładowanie...
ycipk-jyw259

Kościół św. Mikołaja. Anna Popek z Adamem Kwiatkowskim i ambasadorem RP w Kijowie

Anna Popek wielokrotnie prowadziła Festiwal Kultury Kresowej i Festiwal Romów. Odwiedza również miejsca kultu religijnego w całej Europie. Teraz przyszedł czas na Ukrainę. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. "Pomóc Polakom na Wschodzie" - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Popek na premierze spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz"
Anna Popek na premierze spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz" (ONS.pl)
ycipk-jyw259

Anna Popek udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje w towarzystwie trzech mężczyzn - ministrem Adamem Kwiatkowiskim, ambasadorem RP w Kijowie Bartoszem Cichockim oraz proboszczem Andrzejem Rakiem. Zdjęcie zostało wykonane w Kościele św. Mikołaja, który położony jest w centrum Kijowa. Świątynia dzierżawiona jest od urzędu miasta.

Zobacz także: Anna Popek w ambasadzie Szwajcarii. Jürg Burri i kawa w roli głównej

Anna Popek w kościele na Ukrainie

Dodatkowo dziennikarka dodała opis do zdjęcia i hasztag: "Pomóc Polakom na Wschodzie". "Kościół Św. Mikołaja, który już nie jest kościołem, ale odprawiane są tu msze. Tutaj z ministrem Adamem Kwiatkowskim, ambasadorem RP w Kijowie Bartoszem Cichockim oraz z tutejszym proboszczem Andrzejem Rakiem zaraz po mszy" - napisała.

ycipk-jyw259

Warto również spojrzeć na samą Annę Popek. Prezentuje się bardzo dostojnie i elegancko - ubrana w czarny płaszcz, który uzupełniła o dużą broszkę. Oprócz tego pozuje do zdjęcia ze złożonymi rękami. Rozumiemy, że znajduje się w kościele, ale zastanawia nas, co chciała tym gestem oznajmić.

Zobacz także: Anna Popek ma młodszego o 11 lat partnera. Związek jej służy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-jyw259

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-jyw259

ycipk-jyw259
ycipk-jyw259