Blisko ludziKościół św. Mikołaja. Anna Popek z Adamem Kwiatkowskim i ambasadorem RP w Kijowie

Kościół św. Mikołaja. Anna Popek z Adamem Kwiatkowskim i ambasadorem RP w Kijowie

Kościół św. Mikołaja. Anna Popek z Adamem Kwiatkowskim i ambasadorem RP w Kijowie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

15.12.2019 14:51, aktual.: 15.12.2019 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Popek wielokrotnie prowadziła Festiwal Kultury Kresowej i Festiwal Romów. Odwiedza również miejsca kultu religijnego w całej Europie. Teraz przyszedł czas na Ukrainę. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. "Pomóc Polakom na Wschodzie" - napisała.

Anna Popek udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje w towarzystwie trzech mężczyzn - ministrem Adamem Kwiatkowiskim, ambasadorem RP w Kijowie Bartoszem Cichockim oraz proboszczem Andrzejem Rakiem. Zdjęcie zostało wykonane w Kościele św. Mikołaja, który położony jest w centrum Kijowa. Świątynia dzierżawiona jest od urzędu miasta.

Anna Popek w kościele na Ukrainie

Dodatkowo dziennikarka dodała opis do zdjęcia i hasztag: "Pomóc Polakom na Wschodzie". "Kościół Św. Mikołaja, który już nie jest kościołem, ale odprawiane są tu msze. Tutaj z ministrem Adamem Kwiatkowskim, ambasadorem RP w Kijowie Bartoszem Cichockim oraz z tutejszym proboszczem Andrzejem Rakiem zaraz po mszy" - napisała.

Warto również spojrzeć na samą Annę Popek. Prezentuje się bardzo dostojnie i elegancko - ubrana w czarny płaszcz, który uzupełniła o dużą broszkę. Oprócz tego pozuje do zdjęcia ze złożonymi rękami. Rozumiemy, że znajduje się w kościele, ale zastanawia nas, co chciała tym gestem oznajmić.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (252)
Zobacz także