Trwa ładowanie...
d4bufi1
d4bufi1

Kosmetyki zainspirowane badaniami z zakresu biogenetyki

Już po 14 dniach stosowania widoczna jest kompleksowa redukcja objawów starzenia, takich jak brak napięcia skóry, zagłębienia, bruzdy i zmarszczki każdego typu. To seria zaawansowanych technologicznie kosmetyków przeciwzmarszczkowych zainspirowana badaniami z zakresu biogenetyki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4bufi1

PERFECTA Dekoder Genów Młodości to seria zaawansowanych technologicznie kosmetyków przeciwzmarszczkowych zainspirowana badaniami z zakresu biogenetyki. Składnik przewodni serii – Dekoder Genów Młodości – to opracowany przez naukowców biokoncentrat z algi Wakame, który reaktywuje 14 genów młodości odbudowujących podłoże skóry właściwej.

Uaktywnia 14 genów odpowiedzialnych za młody wygląd skóry, dając widoczny efekt przeciwzmarszczkowy w ciągu 14 dni. Geny te odpowiadają za syntezę, dojrzewanie, łączenie i organizację włókien kolagenu i elastyny oraz genów zaangażowanych w syntezę kwasu hialuronowego. Takie działanie powoduje odbudowanie w skórze włókien podporowych, co przekłada się na poprawę napięcia skóry i redukuje zmarszczki każdego typu.

Już po 14 dniach stosowania kosmetyków z Dekoderem Genów Młodości widoczna jest kompleksowa redukcja objawów starzenia, takich jak brak napięcia skóry, zagłębienia, bruzdy i zmarszczki każdego typu. W linii znajduje się 5 kremów do twarzy – każdy do stosowania na dzień i na noc. Aby ułatwić idealne dopasowanie kremu do wieku i stanu cery, preparaty zostały podzielone na grupy wiekowe 25+, 35+, 45+, 55+ oraz 65+. Ponadto zostały one oznaczone gwiazdkami określającymi moc przeciwzmarszczkową kremu, od 2* - delikatne wygładzenie pierwszych zmarszczek do 6* - wyjątkowo intensywne działanie wypełniające nawet głębokie zmarszczki.

(fot. Perfecta)

Informacja prasowa Perfecta

d4bufi1

Podziel się opinią

Share
d4bufi1
d4bufi1