Trwa ładowanie...
d1xk40k

Kris Jenner w eleganckiej sesji dla Love Magazine

Ostatnia sesja zdjęciowa do adwentowego kalendarza magazynu Love jest odpowiedzią na pytanie po kim Kourtney, Kim, Khloe, Kendall i Kylie odziedziczyły te walory. Zobaczcie seksowną, 60-letnią Kris Jenner w nowej kampanii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kris Jenner w eleganckiej sesji dla Love Magazine
(Fot: Instagram/thelovemagazine)
d1xk40k

Członków klanu Kardashianów można nienawidzić, ale jedno należy im przyznać – Kardashianki i Jennerki są bardzo ładne. Prawdopodobnie niektóre walory kobiet z najbardziej znanej rodziny na świecie są sprawką chirurga, ale nadal robią wrażenie. Ostatnia sesja zdjęciowa do adwentowego kalendarza magazynu Love jest odpowiedzią na pytanie po kim Kourtney, Kim, Khloe, Kendall i Kylie odziedziczyły taki wygląd. Zobaczcie ich seksowną, 60-letnią mamę Kris Jenner w nowej kampanii.

Gwiazda reality show wzięła udział w czarno-białej sesji zdjęciowej do kalendarza. Jenner w czarnym kostiumie kąpielowym i wyrazistej biżuterii pływa w luksusowym basenie. Kris ze swoim hollywoodzkim uśmiechem udowadnia, że w wieku 60 lat można wyglądać bardzo atrakcyjnie.

(fot. Instagram.com)

Patrząc na zdjęcia opublikowane na instagramowym profilu magazynu, nie mamy również wątpliwości, co do tego, że to właśnie jej geny odziedziczyły kobiety z rodu Kardashianów.

d1xk40k

Wcześniej w sesji do magazynu brały udział modelki czy znane osobistości telewizyjne. W kalendarzu adwentowym, w pierwszym tygodniu, znalazły się już Gigi Hadid, Irina Shayk czy Caroline Flack. Tym razem gazeta postanowiła zaprosić mamę znanych postaci z showbiznesu, czyli Kris Jenner. Gwiazda wspiera swoje sławne córki – np. top modelkę Kendall -w rozwijaniu ich kariery. Teraz nadszedł czas, żeby to córki były dumne z mamy.

POLECAMY:

* Święto Dziękczynienia u Kardashianów: rodzina w komplecie!*

* Caitlyn Jenner zmieniła płeć!*

d1xk40k

Podziel się opinią

Share

d1xk40k

d1xk40k